Kobra 11 v Rusku. Vodič nezvládol riadenie a narazil do dákej hovadiny ktorá ho vymrštila do vzduchu. Dá sa povedať že to mohol byť aj nový vesmírny program Bajkonura.

Kobra 11 Nehody 2/4Autor: zmyja8 016 videní

Ťažká nehoda - kamiónu zlyhali brzdyAutor: matulko5539 917 videní

Kobra 11 Nehody 1/4Autor: zmyja11 806 videní

Kobra 11 Intro 2.Tým CZAutor: benkovsky9 315 videní

Kobra 11 Have A Nice DayAutor: andrej21875 798 videní

Kobra 11 - ŠtvanicaAutor: benkovsky13 382 videní

Kobra 11 Výbuch na stanici 2 krátAutor: benkovsky6 549 videní

Kobra 11 - Clip 01 Novy PartakAutor: andrej218719 021 videní

Kobra 11 - Clip 2 - NávratAutor: andrej218712 674 videní

Kobra 11 Dedo (Starec)Autor: benkovsky10 740 videní

Kobra 11 LIDLAutor: benkovsky11 206 videní

Kobra 11 - JídloAutor: andrej21875 797 videní

Kobra 11 Totálna KatastrofaAutor: benkovsky6 510 videní
danoburton pred 10 rokmi a 4 m
Tuším sa katapultoval :D :D :D
sifo44 pred 10 rokmi a 4 m
Aká hovadina, len časť odpaľovacej rampy ... :D
sorny pred 10 rokmi a 4 m
Nemajú v Rusku tie kamery v autách povinné?
zaxs1 pred 10 rokmi a 4 m
vela hral GTA :D