Skutočne najväčší idioti na svete!

Ľudia sú idiotiAutor: spektro44462 593 videní

Idioti - pády a úrazyAutor: marlborka2057 077 videní

PacientAutor: jolaus18 894 videní

Extrémni idioti 15Autor: lajkit39 215 videní

Idioti, časť 2Autor: zdenkoha61 550 videní

ÚrazAutor: buchnad64 553 videní

Niektorí sa už nemusia rozmnožovaťAutor: melampyrum42 651 videní

Top idioti v akcii - FailyAutor: sebaboh4 544 videní

Škaredý pádAutor: peter6925 487 videní

Idioti na druhúAutor: zdenkoha41 771 videní

Pád z prístreškuAutor: katka27 803 videní

Fatálny pracovný úraz.Autor: momo888813 107 videní

Zaujímavé momenty a idiotiAutor: zdenkoha29 193 videní
podbiel98 pred 13 rokmi a 3 m
pls ako sa vola ten song ?
romso pred 14 rokmi a 11 m
na tom skutry nebol idiot ale skor macher
abc123 pred 15 rokmi a 5 m
2:05 asi hral TENNIS :D :D
mil1710 pred 15 rokmi a 7 m
ako sa vola pesnicka ???
edulo pred 15 rokmi a 7 m
1.00 koksooo
simson0000 pred 15 rokmi a 7 m
0.45 to je psichooo :D
tomino555 pred 15 rokmi a 9 m
o:45
alien899 pred 15 rokmi a 10 m
5.52 on si zlomil nohu???? ci sa mi to len zda?
amfetamin pred 15 rokmi a 10 m
1.10 preco vyskocil s toho auta ked ho potom nahanal?? :D a este aj naskocil nas5
palo18 pred 15 rokmi a 11 m
1:27
glossos pred 16 rokmi
s tým blatom sa to aj nám raz stalo ae neni to sranda ked sa to vám stane
tattoosman pred 16 rokmi
lidi nevite jak sa vola ta pesnica
arsonix pred 16 rokmi
ten posledny...dobra smieska :D :D ale chudak aky stav musel mat :D :D
thomy6 pred 16 rokmi a 5 m
je to supaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale widel som aj lepsie
lisiakjozef pred 16 rokmi a 5 m
ten kretén čo tomu druhemu podpalil gae tak to vobec nebolo smiesne ... to bolo do vezenia
endy800 pred 16 rokmi a 5 m
ten medvet jak viskocim na tej trampoline a padol :D
surovec pred 16 rokmi a 7 m
to posledne aky posrani ksicht joooooooj
h0perqo123 pred 16 rokmi a 8 m
3:06 po 3:25 je najlepsie:d..jak sa zdrbala dole:Dajajaaaaaaaaaaaj:D:D:D
didas542 pred 16 rokmi a 9 m
more tomu tam rit podpalia :D
medvedik pred 16 rokmi a 10 m
pesnicka je na kokoc a vsetko su to kokoci.tak!