Niektorí ľudia vymýšľajú často kadejaké uletené veci. Tento umelec vás tiež prekvapí.

Prostredník na 50 spôsobovAutor: therock34 615 videní

Neukazuj prostredník opici, ktorú nepoznáš!Autor: demonoid62 144 videní

Keď ti BOH dá jasné znamenieAutor: bombarderis8 123 videní

Chlapík na endure ukázal policajtoviAutor: nadrbelka17 993 videní

Pečať veľkého majstraAutor: deflo17 400 videní

Jeho prostredník vyzerá ako PENIS!Autor: tanna36 163 videní

PROSTREDNÍKOVÁ KARMAAutor: maschinero15 780 videní

Finger ManAutor: pista55177 574 videní

Cvik Tai-či zvaný „Fak ju“Autor: nadrbelka14 784 videní

Ukazovať prostredník nie je slušné!Autor: mrtee79 966 videní

Mi ukazuješ počas jazdy prostredník? VeďAutor: katka16 359 videní

Ukázal mu prostredník, KARMA mu to ihneďAutor: yannik30 490 videní

Budeš ešte na skútri druhým ukazovaťAutor: uhorkac18 750 videní
wrc pred 10 rokmi a 4 m
zdieľam jeho názor!
onnomon pred 10 rokmi a 4 m
toto chceeem! budem to vsade vesat po meste a po robote :D:D
corcor pred 10 rokmi a 4 m
napodobne ujo pečiatkar :)
romanesco pred 10 rokmi a 4 m
Pozrite tiež - Volím podľa seba, nie podľa prieskumov
foka pred 10 rokmi a 4 m
Ej veru prekvapil :) :)
seko0408 pred 10 rokmi a 4 m
impozantne :D
tricky pred 10 rokmi a 4 m
a ja ze co tam bude.... youtube.com/watch?v=DUvADbpqGlQ
maj069 pred 10 rokmi a 4 m
Len mne to pripomína lampáreň ??? :P
maty152 pred 10 rokmi a 4 m
ved to je Ficová pečiatka a toto nám odkazuje....
jarino360 pred 10 rokmi a 4 m
vreckova vezria ?
emflei0123 pred 10 rokmi a 4 m
Razítko nesmí za žádných okolností opustit kancelář.
Existují jedině dvě výjimky: požár a mobilizace. To je takzvaná PM-výjimka. :-)
stormcaller pred 10 rokmi a 4 m
:D
ripak69 pred 10 rokmi a 4 m
Ja som dúfal, že tam bude niečo také ako nevoľte FICA.
scotak pred 10 rokmi a 4 m
Ćo máš v tom kufri?Ále,novú pečiatku do práce. :d
expresnetak pred 10 rokmi a 4 m
Moja mama mi vždy hovorila, môžeš byť strapatý, neoholený, alebo neupravený ale nikdy, nikdy nesmieš mať špinavé topánky. Celým život sa tým úspešne riadim. Teda až na tie topánky...
luki1505 pred 10 rokmi a 4 m
isto mu to niekto kúpi za pár miliónov
johnycash123 pred 10 rokmi a 4 m
Toto mám vždy chuť urobiť, keď mi nejaký úradníček povie, že mi chýba pečiatka
sifo44 pred 10 rokmi a 4 m
Žiadosť o byt ... :D