Domáci kutil našiel spôsob, ako pripevniť na ťažné zariadenie snežný pluh. Týmto videom demonštruje jeho účinnosť pri odpratávaní snehu.

Autobus vs. snežný pluhAutor: benyxxxxx43 437 videní

Snežný pluhAutor: jaso4717 878 videní

Urob si sám - Stojan na motocykelAutor: romco896 564 videní

Urob si sám parkovací senzorAutor: vincentvega42 335 videní

Snežný vlakový pluhAutor: vabene67 591 videní

Aj ty čakáš na električku s pluhom?Autor: melampyrum25 872 videní

Poľský domáci autopluhAutor: naceste7 993 videní

Tohoto sme našli po ceste! (Francúzsko)Autor: tanna23 180 videní

Urob si sám pieskovačkuAutor: kardiostimulator18 767 videní

Konský snežný pluh na ukrajinskej dedineAutor: ondrej2915 318 videní

Cestári nestihli posypať vozovku (Kanada)Autor: naceste23 031 videní

Triedič mincí (urob si sám)Autor: daturametel37 786 videní

Ruský odhŕňač Niva 4x4Autor: dukeles44 476 videní
satyr69 pred 8 rokmi a 4 m
Demonštrovať účinnosť bude len do vtedy,kým netrafí obrubník,alebo dačo také:D
wallcorf pred 8 rokmi a 4 m
Na tu trochu snehu?? By ma zaujimalo, ako by si poradil s 20cm snehu.... asi by ho aj v kufri vyvazal....
kristianpm pred 9 rokmi a 2 m
už mi chýba len ten pluh...Voyager a sneh :D
klidek pred 9 rokmi a 3 m
Podľa Ečv je to na čiernom Balogu.
corcor pred 10 rokmi a 4 m
no to som nevedel ze mozem Voyagera vyuzit aj na toto :D skusil by som, len nemame sneh :)