Chlapík prvýkrát nastúpil do nového vymeneného výťahu v jeho bytovke v San Franciscu. Bol z toho príjemne prekvapený.

Prosím vás, nevideli ste tu môjho druhéhoAutor: godzilla16 922 videní

Chlapec bol venčiť psa, takmer ho obesil voAutor: godzilla11 296 videní

Ach ten výťah!Autor: noone47 615 videní

Myslíš, že tú sklenenú tabuľu dostaneme doAutor: uhorkac11 132 videní

Chcel len nastúpiť do výťahu, skoro prišielAutor: dougquaid20 053 videní

VýťahAutor: tadyjebobr56 322 videní

Šplechy vo výťahuAutor: copersvk68 594 videní

Výtah Bailong (doslova: „Výtah Sto draků“)Autor: eennee664 videní

Mortal Kombat vo výťahuAutor: l3bron81 912 videní

Prekvapenie vo výťahuAutor: vincentvega40 672 videní

Hádajte, kto sa zasekol vo výťahu?Autor: usiak11 060 videní

Nasraný vozíčkar vs. výťahAutor: katka63 179 videní

Horor vo výťahu s dieťaťom na vôdzkeAutor: vycapnik25 998 videní
sp33dy pred 10 rokmi a 7 m
ten predposledny mood mame uz davno...
harchom pred 10 rokmi a 7 m
pre epileptika ako stvorené :D
ondrej1188 pred 10 rokmi a 7 m
San Francisco - kde už aj výťahy sú teplé :D
downovsyndrom pred 10 rokmi a 7 m
0:21 pripomenulo staré dobré rána strávené pri mirrors edge :D tá hudba tiež
erwee1205 pred 10 rokmi a 7 m
novej generácie... kks, tak to slovne spojenie naberá nových obzorov...
rolandjx8p pred 10 rokmi a 7 m
K tej ankete len jedno: Nie som kávopič :D
tuning0091 pred 10 rokmi a 7 m
Na slovensku by to Roz..ebali do 2 tyzdnov ... a sťažovali by sa na rozje..ané výťahy na slovensku v Priznaniach na facebooku :)
tarix pred 10 rokmi a 7 m
-Prídeš na párty? -Jasné, kde bude? -Ako minule, vo výťahu :D
gramatyk pred 10 rokmi a 7 m
Nejaký zdrogovaný týpek tam príde tak asi zošalie :D
gerberos pred 10 rokmi a 7 m
v slovenskych bytovkach uz od roku 2189
vladzid pred 10 rokmi a 7 m
V Česku to je tak vymakane, že scary mode je hned při vstupu do výtahu..
divas pred 10 rokmi a 7 m
Tu by sa aj oplatilo keby výťah išiel pomaly
buster pred 10 rokmi a 7 m
Ešte tam chýba mód epileptik :D
legolas2420 pred 10 rokmi a 7 m
Wow....Ja byvam na druhom.
matrock pred 10 rokmi a 7 m
bývam na jednotke :(
danpaul pred 10 rokmi a 7 m
Metalista a buzerant spolu vo výťahu majú akú možnosť?
ercek pred 10 rokmi a 7 m
tady už zas niekto nevie kam dr*ať peniaze nazvyš -_-
cartmanncartmann pred 10 rokmi a 7 m
toho by bola skoda posprejovat...
klobucnik pred 10 rokmi a 7 m
na tých pár sekúnd vo výťahu sa to určite oplatí..
dominator001 pred 10 rokmi a 7 m
keby tam bolo ešte jedno tlačítko SEX :D