Na poľských pretekoch Rajd Dolnośląski 2015 sa pretekárovi nepodarilo udržať svoj Opel Astru na ceste.

Osudná zákruta na Cyprus Rally 2017Autor: arilus39 192 videní

Rally Prešov - zákrutaAutor: echos30 541 videní

Tá jedna pos*atá zákruta! (Rally PuškinskieAutor: loktibrada30 085 videní

Pozor, zákruta....Autor: toffi9 193 videní

Pozor, zákruta!Autor: neo45 054 videní

Rally nehody a blbá zákrutaAutor: duri086 638 videní

Osudová zákruta na rally pretekochAutor: matko19909 006 videní

Postavil som si dom na "dobrom" mieste? (Poľsko)Autor: buntajtatar44 356 videní

70-ročný muž si nevšimol motocyklistu, tenAutor: cocacola22 179 videní

Pozor ide vláčik! (Poľsko)Autor: tanna38 714 videní

Ach, tá zákruta!Autor: keporkai43 309 videní

Rally Poľsko 2010 2. Autor: zitko9 567 videní

Keď sa ti auto premení na odstredivku (Rusko)Autor: castaneasrativa27 214 videní
dominator001 pred 10 rokmi a 8 m
zdriemol si :D
jajobigisback pred 10 rokmi a 8 m
tak vhodne zvolený názov videa často nevidno
muzikantko pred 10 rokmi a 8 m
Ochujel?
gramatyk pred 10 rokmi a 8 m
0:07 Že jaký Hudíny :D
0liver pred 10 rokmi a 8 m
auto-pilot od tesly ma mensie nedostatky :))
kubo2668 pred 10 rokmi a 8 m
zobral to skratkou :D
danonimo pred 10 rokmi a 8 m
to ok malo znamenat co???? :D
mclean pred 10 rokmi a 8 m
dpc, aj ja mam astru opc
generalstokurev pred 10 rokmi a 8 m
išiel pozrieť či už rastú
piroha pred 10 rokmi a 8 m
Zapneme smerováčik dáme z troječky do dvoječky a opatrne ideme do zatáčky. Nikdy nezabudnem na inštruktora v autoškole :D
wrc555 pred 10 rokmi a 8 m
Má vybité šecky šiby :D
janci1 pred 10 rokmi a 8 m
Asi tam bol dubák.
vanhue pred 10 rokmi a 8 m
fake, ani raz som nepočul kurwa
jayson pred 10 rokmi a 8 m
Narafali. :D
milan002500 pred 10 rokmi a 8 m
ABS a ESP na nezaplatenie :D
3lupik3 pred 10 rokmi a 8 m
Však sponzor zaplati nove blachy :D To opravia
ujovecernicek pred 10 rokmi a 8 m
nemá problém- hlavný sponzor blachodom.
ebe pred 10 rokmi a 8 m
Zarobeno! to na čom jazdil Matadorky? No asi tak akosi som letel aj ja, ale vo Favorite 136 xixi :D
namotavac pred 10 rokmi a 8 m
bardzo dobre :D
turbomisiak pred 10 rokmi a 8 m
Steloval radio :)