Když není po ruce náčiní da se zacvičit i s autem.

Sympaťák z X5 vs. tvrdohlavý cyklistaAutor: mieschocker43 926 videní

X5 vs kameňAutor: cukri9 173 videní

BMW X5 vs. garážová bránaAutor: leviathan17 672 videní

Totálny magor na BMW X5 (Poľsko)Autor: conan49 966 videní

Čaro starého BMW X5 E53Autor: tchoroid17 362 videní

A je zarobené (na BMW X5)Autor: kalatrava15 051 videní

Top Gear - BMW X5 vs. Audi Q7 vs. Range RoverAutor: ejosr24 457 videní

Zhorelo BMW x5Autor: pytonsk18 181 videní

BMW X5 s vlakovou trúbouAutor: mpsv8bmw42 480 videní

Jeleň vs. X5Autor: diego99812 683 videní

Blbec na X5Autor: noone45 429 videní

Bonzo testuje BMW X5Autor: andrejjo4 665 videní

Nehoda s X5 - kouAutor: scafo8 008 videní
pasvare pred 7 rokmi a 11 m
vrch by bol ale kde je spodok?ahaaaaa spodok v X5 nevidno :D
plavcik pred 8 rokmi a 1 m
steroidy napichani chlapci a nohy nic?
gazemberg pred 10 rokmi a 8 m
Nymphomanka ty si zvláštna osôbka.. každopádne díky za skúsenosť.
nymphomanka pred 10 rokmi a 8 m
Máme už snowborďákov,rafťákov a teraz sa točia steroiďáci.............
nymphomanka pred 10 rokmi a 8 m
Zase týto steroiďáci............ach jaj