Záhadné svetielkovanie a "ohyb" slnečných lúčov spôsobujú kryštáliky ľadu, z ktorých sú zložené mraky typu cirrus. Ak majú kryštáliky ostrý podlhovastý tvar ako ihla, tak sa spoločne zrovnajú v smere elektrického poľa, ktoré vzniká pri búrke prúdením vzduchu z nižšie uložených mrakov typu cumulus. Keď sa elektromagnetické pole pôsobením bleskov vo vnútri mraku náhle zmení, zmení sa aj orientácia kryštálikov a tie odrážajú slnečné lúče iným smerom. Tento jav je naozaj raritou a prvýkrát bol opísaný v roku 1971 v časopise Nature.

UFO - Neznáme prípady stratené v čase 1.Autor: ebe1 967 videní

Fenomén UFOAutor: tozobor29 317 videní

Blízká setkání na Sibiři - UFOAutor: ezechyel9996 174 videní

Petr Chobot - Fenomen UFO - PeruAutor: ezechyel9994 376 videní

Kvalitný záznam UFO z Aguadilla (Portoriko)Autor: dougquaid39 177 videní

Lačnovská záhadaAutor: razorsvk124 967 videní

UFO - Najlepšie dôkazyAutor: t85m36 034 videní

Tri slnká nad MoskvouAutor: cocacola28 333 videní

UFO 8Autor: stredovek41 297 videní

Neznáme príbehy UFO v Európe4.Autor: ezechyel9993 808 videní

Reálny záber UFO zaznamenaný bezpečnostnouAutor: ezechyel9993 356 videní

UFO 2Autor: guzer58 844 videní

"Oh Máj Gád" UFO invázia (USA)Autor: paruman35 260 videní
l3opol pred 11 rokmi
takto časom zapadne bulvárna sláva hviezd, celeb-ritiek a superstar-manov
adka555 pred 11 rokmi
ježiško sa hraje s baterkou
kuko4433 pred 11 rokmi
Sauronovo oko je spat !!!!! Kaidzas Frodo more ?! .....Dzandre mordor !!!!
l3opol pred 11 rokmi
Luke Skywalker u Perinbaby na návšteve ukazuje svoj svetelný meč :D
micci pred 11 rokmi
chlapík bol riadne hotový teda :D musel byť veľmi smutný potom keď zistil že to nie je ufo :((
danoznitry pred 11 rokmi
a tie krystaliky ladu sa tvoria z nicoho nic nad oblakom ? to asi aj dazd tak potom funguje...voda vznikne z nicoho nic, prejde oblakom a dopadne na zem :D dobre vedci dobre...oblbovat ludi, nezabudnite sem pripnut nejaky mudri link z wikipedie, dalsi odrb na ludi...neni to prirodny jav
galileo26 pred 11 rokmi
je toľko veľa vecí na svete nad ktorými žasneme a to len preto lebo sa dejú zriedkavo... a pritom sú prirodzené
axeffekt pred 11 rokmi
To sa len Pánbožko hral s vilankou.. :D
tlakovatch pred 11 rokmi
tyrkys sleduješ to?? ani tvoje klobásove palčiska by toto nedokázali :DD
naah pred 11 rokmi
keby som toto videl a nevedel čo to je, tak začnem vážne asi uvažovať o existencii mimozemšťanov :D
br23 pred 11 rokmi
ale blbosť vraj: kryštáliky ľadu, magnetické pole, cumlus ... nič také neexistuje, to sa len Boh hnevá :D
kfchickenz pred 11 rokmi
Ten si natáča oblohu pri orálnom sexe ? :-D
rolandjx8p pred 11 rokmi
Ten popis písal zamestnanec SHMÚ či kieho helementa? :D
woody145 pred 11 rokmi
tam budze dajaka diskoteka :D
traxda pred 11 rokmi
z toho popisu som všetko pochopil môžem isť maturovať..
ac pred 11 rokmi
To nič to len Sauron sa pozerá :D
737boeing700 pred 11 rokmi
skoda ze nemal ten fotak nikon, ze by nam to trocha priblizil
trinidad pred 11 rokmi
Viete ako dostal FREDY MERCURY AIDS? len tak z prdele :D :D
danoznitry pred 11 rokmi
zozerem si topanku ked je toto prirodny jav...
rav pred 11 rokmi
Majú v nebi Tomorrowland :D