Odvážlivec chcel v newyorskom metre preskočiť z jednej strany nástupišťa na druhú. Skoro sa mu to podarilo.

Podržte mi pivo, tú tabuľu preskočím!Autor: mg17 963 videní

Sleduj, ako preskočím z vagóna na vagón!Autor: shitmaster20 801 videní

Alibaba chcel byť slávny sociálnych sieťach,Autor: lionko18 970 videní

„Ale čo keď spadnem rovno do stredu?“Autor: kedzbe14 665 videní

Skokan roka Dave komentuje svoj výkonAutor: vydriduch26 209 videní

Makumba sa pokúsi preskočiť na autobus,Autor: marauder17 981 videní

Čo je to pre rysa pár metrov... (USA)Autor: esterina28 228 videní

Ale palchtil ukážkovoAutor: mondragora16 989 videní

Normálne ho preskočímAutor: jasa23 389 videní

To je úplne v pohode, tú riečku preskočím!Autor: godzilla7 053 videní

Krásne si skočil, naozaj luxusne si si guleAutor: loktibrada10 397 videní

Mladý mentál sa nechal nahovoriťAutor: suky4 245 videní

Vravím ti, ten sa raz zabije! (parkourista dňa)Autor: kalatrava20 220 videní
fokelnauchu pred 10 rokmi a 12 m
vidím, že nielen mačky majú zopár životov navyše :D
glajdo pred 10 rokmi a 12 m
3 krát áno-postupuješ
gza pred 10 rokmi a 12 m
nabuduce to vyda :D :D
matthiasbaron pred 11 rokmi
Trafil sa úplne presne. Až ma hreje pri srdiečku :)
shirai pred 11 rokmi
tam zapasoval jak L na tetrise :D (ak to tu je tak sorry.. necitam vsetko )
zyzy pred 11 rokmi
myslim si ze keby skocil plynulo a nie s tym zastavenim tak by to dal... a zda sa mi ze sa nejako divne odrazil...
jajaja16 pred 11 rokmi
vyrazeny dych :D
araves pred 11 rokmi
viac viac čiernych opíc čo si masakruju vajca :D !
delirious pred 11 rokmi
moze ist do cirkusu :D
hallo759 pred 11 rokmi
Dalsia opica co si mysli ze je v dzungli. :)
svedomie pred 11 rokmi
dost rychlo sa z toho otriasol , palec hore ... a ten druhy nanho pozera jak teply a hladka si brucho ako keby sa on buchol , palec dolu ...
olleaffar pred 11 rokmi
Mal to spravit tesne pred prichodom vlaku .
6um1m4c1 pred 11 rokmi
zle poveternostne podmienky, inac by sa mu to podarilo :D
tomyboy pred 11 rokmi
opica z gumy
samkaj pred 11 rokmi
kámo jak sa mohol odraziť tak jak sa odrazil :D však to bolo hneď jasné že sa tam zlomí na tom kraji :D
ivanoxx pred 11 rokmi
Cez tú hanbu, že sa všetci naňho ešte pozerajú ani neregistroval bolesť
katribodkit pred 11 rokmi
to nejsu kolaje...to je gibraltarsky prieliv!
darro pred 11 rokmi
Preslap! a za tym hned karma ze nas chcel osrat... :D
aerte69 pred 11 rokmi
noo keby skakal do dialky,tak ano.Takto sa moze vesat iba na kose .(ale pekny skok)
shirai pred 11 rokmi
mimo video: ludia nemozete mi pomoct ? na kompe mi njede ani jeden usb port nic tam nereaguje, klavesnica a myska je na usb takze som teraz na ntb. nejake rady ?