Mladý Holanďan si zaumienil, že si na terase vyrobí bezpečnú skrýšu na pivo, ktorá zároveň poslúži aj ako chladnička. Stačí iba stlačiť ovládanie.

Tajná chladnička s pivomAutor: rudy11119 421 videní

Hra HADÍK na telefóne Nokia (LVL EXPERT)Autor: stonebull15 459 videní

Chlapská skrýša LEVEL99Autor: lezak6008 870 videní

Nosič: level expert (Rusko)Autor: glezgot58 138 videní

Predbiehanie LEVEL EXPERTAutor: tusiak252 926 videní

Pečiatkovanie (Level expert)Autor: bojovnik46 346 videní

Expert - cyklistaAutor: noone9 574 videní

Expert MarekAutor: michael4114 025 videní

Tajná záhradná chlapská skrýša!Autor: buchnad44 093 videní

Guitar Hero - Dragonforce expertAutor: antiflag256 626 videní

Expert na rovnováhuAutor: tigrica35 338 videní

Pečiatkár LVL EXPERTAutor: arectorpili43 562 videní

Chladnička len pre vyvolenýchAutor: buchnad24 206 videní
lovenature pred 11 rokmi
To chcem! Ale mohlo by sa to aj samo dopĺňať. :D
iwanhrozny pred 11 rokmi
šak to neni pivo!!! patok jakýsi...
himmlerovky pred 11 rokmi
ešte keby tam mal namiesto toho blivajzu pravé pivo, tak je to dokonalé....
vladar808 pred 11 rokmi
čo je to za skrýša keď každému vytára kde to je :D
jedine84 pred 11 rokmi
nechapem preco si hned nedal :D a vratil ho spat
m5rk pred 11 rokmi
uz len otvorenie pivka k tomu chybalo
zyzy pred 11 rokmi
dobre to ma vymyslene... ked to otvori ma aj stolik :D
gujuk2 pred 11 rokmi
Pri Slovákovi by sa ten mechanizmus pokazil veľmi rýchlo pri toľkom otváraní a zatváraní :D
kurt333 pred 11 rokmi
heineken? :D ako váážne
agmar666 pred 11 rokmi
ako nahle nepojde elektrina a dostane chut na pivo? :D
darkwolf666 pred 11 rokmi
Teach me, master :D
onnomon pred 11 rokmi
pozeram ze tie skryse ma hned dve :D vedla je dalsia uvolnena kocka:D
clovek42 pred 11 rokmi
no nic, cele mi to znechutilo ta sracka hajneken.
dtatko pred 11 rokmi
dúfam že má aj núdzový vypínač ak by sa vybili batérie v diaľkovom ovládači :)
max7564 pred 11 rokmi
Hlavne by tam toho bolo viac to mam tak na pol dna
samot86 pred 11 rokmi
u nas by tam bola spisska
seedorf pred 11 rokmi
Hmm, ďakujem ale nie, radšej normálna chladnička a za ušetrené peniaze si kúpim ďalšie pivo (H.S.) :D
honda363 pred 11 rokmi
hajneken neni PIVO
aircushionfinish pred 11 rokmi
To je teraz IN ? nadavat na heineken? nechapem :D
solidus pred 11 rokmi
madarske pivo hajneken :D tiez tam mohol mat aj lepsie pivá ale neva, postačí.. asi bolo v akcii :D