Ukrajinský majster si pomocou sústruhu vyrobil z dvoch mincí (ukrajinských hrivien) tajnú skrýšu na micro SD kartu.

Číňan má v tajnej hernej skrýši, tajnúAutor: calado6619 068 videní

Výroba nádherného prsteňa z obyčajnej minceAutor: ewent33311 108 videní

Ručné gravírovanie minceAutor: wilonator26 263 videní

Stôl s tajnými skrýšami od QLine designAutor: fenix2025 072 videní

Výroba euromincíAutor: henrich1863 766 videní

Extrakcia dát z poškodenej SD kartyAutor: atari12 071 videní

Tajná izba v tajnej izbe?Autor: vycapnik21 111 videní

Výroba drevenej misy z troch druhov drevaAutor: junem52 809 videní

Mince pod kartouAutor: antivire5 847 videní

Chlapská skrýša LEVEL99Autor: lezak6008 854 videní

Ruský umelec pretvára dolárové mince naAutor: hlavotis19 849 videní

Mince vs. suchý ľadAutor: keporkai45 901 videní

Ako sa to robi: zberatelske minceAutor: adko248 055 videní
tempera pred 10 rokmi a 12 m
Takéto premakané a on tam jedrbne 1 GB. :D
manda pred 11 rokmi
kde to kupim ? :)
edurak666 pred 11 rokmi
Peniaze sú majetkom centralnej banky a ich úmyselné poškodzovanie je trestné, môže za to dostať pekne mastnú pokutu.
kingtommy2 pred 11 rokmi
a keď sa mu posunie vo vnútri karta na tú dierku, tak je v prdeli. :D
tajovsky pred 11 rokmi
ešteže nezabudol tu dierku vyvrtat :D
peaceworld pred 11 rokmi
Ako sa volá ta hudba od 1:28???:)
unaskedd pred 11 rokmi
dobre na pasovanie ,,,,
damned29 pred 11 rokmi
hej nech sa odrbe a zaplatí s ňou
puffke pred 11 rokmi
Fajn ale nič nove neobjavil. už sa našly grajciare dute ktore skryvali stieborne mince ktore boli prirodzene mensie.
kajoxxx pred 11 rokmi
dobre
suckmydick pred 11 rokmi
ta hudba je krasna, pripomina mi mafiu 1 :D
nymino pred 11 rokmi
skrysa na nejake pedo-fotecky? :D
milo1974 pred 11 rokmi
Niekto mu najde mincu, kupi si rožky s treskou a má po dôležitých dátach ! :)
samot86 pred 11 rokmi
do dvoch eur ulozis az 2gb ....a to sa oplati :)
xmakokox pred 11 rokmi
sprostost
robo3490 pred 11 rokmi
Takto sa skryva porno pred mamou!! :D :D :D
wolfaciskoo pred 11 rokmi
no ale naco by som si ju skryval nerozumiem
shocky pred 11 rokmi
Ja by som si radšej pozrel ako sa vyrába tá SD karta :D
neviemsvojemeno pred 11 rokmi
Kôli tej pesničke som dostal chuť na mafiu 1 :D
17miky pred 11 rokmi
takáto skrýša je dobre stará, takto špehovala KGB v amerike v päťdesiatych rokoch, prezradili sa omylom ked s tak upravenou mincou zaplatil za noviny chalanovi a ta minca mu padla a z nej vypadol mikrofilm :)