Parížski taxikári včera 25.6 zahájili štrajk proti konkurenčným "taxikárom" bez licencie, ktorí používajú aplikáciu UBER. Tržby taxikárov s regulérnou licenciou klesli v dôsledku konkurencie až o 40%. Taxikári ničili autá a hádzali do nich kamene. Viac info o aplikácii tu https://www.uber.com/cities/paris#

Jeden nazlostený UBER taxikár z ManhattanuAutor: peros38 221 videní

Agresívny vodič Uberu, nepríjemná pasažierkaAutor: impig6 137 videní

Taxikár vs. ubertaxikár (Anglicko)Autor: dynamitero32 966 videní

TaxiKááár Easy TaxiAutor: mackousko115 650 videní

Bitka taxikárovAutor: kozarohata74 479 videní

Praktiky taxikárov na priecestíAutor: taxikarfas2 913 videní

Poď von ak máš problém! (Rusko)Autor: arectorpili29 850 videní

Taxi! Taxi!Autor: tigrica38 110 videní

Taxikár vs. vodič pick-upu (a policajtky)Autor: naceste36 659 videní

Ešte raz ma nazveš gejom a zbijem ťa mojimAutor: godzilla25 049 videní

Okradneš ma? Zrazím ťa! (Brazília)Autor: adampl3 639 videní

Kompilácia tých najhorších taxikárov vAutor: dominic1 210 videní

UBER vodič vs. cyklista (parížska výmenaAutor: pishishvor26 111 videní
ivanfurak pred 10 rokmi a 12 m
Vo Francúzsku je trištvrte vodičov arabov, tak čo by sme chceli...
negativistasro pred 11 rokmi
Takému cihlu do tváre.
samot86 pred 11 rokmi
v tom aute bol nemecek
lemongrass pred 11 rokmi
doba ide dopredu,ten štrajk by som porovnal s orange ,ked prišli na slovensko s akou sumou za ninutu museli telefonovat,až ked prišli konkurenti ,tak sa znižovalo
usi pred 11 rokmi
nechceme tu migrantov aby nerobili bordel, ale poniektorí domáci sa správajú podobne ako indiáni z rôznych dier sveta...
surfer pred 11 rokmi
nanestastie to nie je take jednoduche, ako sa pise hore..Co som cital - Problem je, ze v Parizi nefunguje kapitalizmus v taxisluzbach, podobne ako aj v inych mestach kde su taketo vytrznosti. Miesto toho je pocet licencii umelo obmedzeny (ci uz zhora, alebo tym ze si to vyziadali sami taxikari), a vo velkom sa s nimi kseftuje, pricom ceny su tak 300000 eur. Takze taxikar sa brutalne zadlzi, nez zacne pracovat. Podobne sluzby potom zrazaju hodnotu tych licencii - a samozrejme, ak uz ju niekto ma, a pride zo dna na den o take peniaze, bude dost zufaly...
psychopat999 pred 11 rokmi
postavit k muru a zastrelit magora co toto urobi
corcor pred 11 rokmi
pozeram ze tejto mentalite ze nicenie, rozbijanie a bordel, akosi celkom blizke...
jajaja16 pred 11 rokmi
prisli o zisky chamtive svine
laci1983 pred 11 rokmi
takeho by som si podl hodil by som ho na vozovku,
katribodkit pred 11 rokmi
z zahranici, kde je rozrastena imigrantska pristahovalecka luza,robia vatsinou taxikrov oni..a to su ti,akoze umierneni,integrovani...
noso pred 11 rokmi
Toto nie je strajk ale len obycajne vytrznosti.
sxe pred 11 rokmi
Ale teraz nechcem nejak diskriminovať... Ale videl som dnes video, kde tí tzv. parížski taxikári sa vôbec nepodobali na Francúzov :) ale na Arabov.
bobyjohn pred 11 rokmi
mozme trikrat hadat odkial su povodne tito taxikari
lokaj pred 11 rokmi
tak toto štrajkovanie je aspoň efektívne :D len mi je ľúto tých nevinných ľudí ktorým rozbili autá , pretože oni s tým nič nemali spoločné
zlymravec pred 11 rokmi
co za inteligenta strajkuje takym sposobom ze ma potrebu hadzat kamen na celne sklo auta a ohrozit nevinnych ludi
zipoo11 pred 11 rokmi
Rozbijat cudzi majetok to je fakt ze strajk jak ma byt.. alebo napadnut niekoho na ulici fakt tlieskam aki su ludia primitivni...
chefe pred 11 rokmi
podla dennika sme by to bolo na urovni IS, neonacistov a fasitov. Inac vsmli ste s ze na denniku sme, ked niekto pisal proti utecentom, prpadne nesuhlasil s kyskom tak hned mal malu karmu?
lens pred 11 rokmi
Ja neviem. Keby to bol strajk pre vysoke dane, alebo caste stk. Ale oni strajkuju proti novej technologii lebo niesu schopny sa prisposobit... To mi pride ako keby stredoveky pisci protestovali proti vynaleu knihtlace...
vyplodfantazie pred 11 rokmi
Tu ak demolujú majetok a ohrozujú zdravie a život ľudí už sa nepíše o neonacistoch na proteste a je to v pohode... Len na Slovensku vždy ak sa niečo udeje tak sú to extrémisti a neonacisti -_-