Kto ešte hráva OSU (okrem Lukáša)? Aj Rusi hrajú OSU: http://www.mojevideo.sk/video/1bcfe/spin...

Spin po RuskyAutor: revenger2 918 videní

Keď rusi hrajú TETRISAutor: salemlord2 728 videní

Ako Japonci robia remixyAutor: smiley2806927 341 videní

Staré dobré ruskoAutor: mafuko74 619 videní

Okupanti OSU na nákupe v Kurskej oblastiAutor: rocketbunny1 066 videní

Vojak OSU ktorý raboval v ruskom supermarketeAutor: rocketbunny989 videní

Zničený vojenský konvoj OSU v Kurskej oblastiAutor: rocketbunny1 142 videní

Množstvo zničenej vojenskej techniky OSU vAutor: rocketbunny845 videní

Tancujúci RusiAutor: d12boyzd1235 431 videní

Blázniví JaponciAutor: duri0811 653 videní

Ako násobia JaponciAutor: buchnad21 568 videní

Ako bývajú Rusi?Autor: ardzun1 657 videní

Vojaci OSU zahájili nový školský rok po svojomAutor: rocketbunny723 videní
hudbasveta pred 2 rokmi a 4 m
Hudba je Nightcore - Rockefeller Street https://youtu.be/hjGZLnja1o8
sebik12345678 pred 5 rokmi a 2 m
xd
sokol1994 pred 10 rokmi a 11 m
Jzs mariaaaa.... :D