Rezervoár Texoma je najväčšia vodná nádrž v spojených štátoch. V týchto dňoch dosiahla svoje maximum v dôsledku silných zrážok. Preto ju bolo potrebné vypustiť, kvôli čomu sa na hladine vytvoril obrovský vodný vír o priemere 2,4 metra.

Vodný vír, v ktorom by ste nechceli skončiťAutor: smejo55 618 videní

Náhla vodná smršť (Florida)Autor: cocacola3 417 videní

Keď sa vodná hladina spojí s nebom (Florida)Autor: avokado3 904 videní

Vodný skúterAutor: katka30 811 videní

Vyschnuná vodná priehrada RužínAutor: vlk00723 367 videní

Vodný tunel nad jazerom (USA)Autor: kosicka19 771 videní

Vodná smršť zblízka (Rusko)Autor: rocketbunny15 674 videní

Vodná smršť nad Jadranom (Split)Autor: svetom32 239 videní

Plastová vodná nádrž Ružín pri KošiciahAutor: internetomsvetom21 149 videní

Waterbird - vodné hopsadloAutor: prcmucha6 993 videní

Diablova diera - masívny vodný vír medziAutor: eennee15 671 videní

Ruská TV: "ukrajinští vzteklí psi" vyhodí doAutor: miloslav81 215 videní

Hoď to toho vodného víru to drevo!Autor: godzilla15 152 videní
posledneslovo pred 10 rokmi a 10 m
Vie niekto ako odmerali ze priemer je 2,4 m. V akej vyske ten priemer merali?
fokelnauchu pred 10 rokmi a 12 m
celý čas som čakal, že tam niekto niečo hodí :/
21marek127 pred 11 rokmi
Ver mi, si môj prvý :D :D
manda pred 11 rokmi
wou...tohotot sa strasne bojim :o :o
zyzy pred 11 rokmi
vie mi niekto vysvetlit preco sa vzdy vir toci do jednej strany ?
zyzy pred 11 rokmi
obito si to ty ? :D
hitla pred 11 rokmi
Sindy teče z televize :D :D:D už stačí len Samara :D
tricky pred 11 rokmi
vyzera to ako minikamera v nadrzi HUMMERa H1 pri rychlosti 130km/h na dialnici
pretoriansvk pred 11 rokmi
cerna dira:d
astrid21 pred 11 rokmi
Tu sa natačal film Piráti Karibiku: Na konci sveta :D
clyde pred 11 rokmi
neviem preco ale chcel by som si tam skocit ale nezomriet :D
heavypista pred 11 rokmi
z toho by nevyplavala ani moravcova ;-)
dunco pred 11 rokmi
Do tohoto nechce nikto spadnúť...
intelygent pred 11 rokmi
a kam to teče?
samot86 pred 11 rokmi
toto iste mi ukazuje displej o spotrebe ked sa ponahlam
gotucola pred 11 rokmi
to si iba Poseidon vypusta vanu...
kamilbuxanto pred 11 rokmi
idem si spraviť kakao...
neviemsvojemeno pred 11 rokmi
Si predstavte že by to dole týpek ručne otváral ako máme ta sprchách ten štupeľ :D :D :D otvorí a utekááááj o dušu :D
toftik pred 11 rokmi
mal stým dronom vletieť do neho :D:D:D
miromax pred 11 rokmi
ako v zlom sne