Trochu mi to pripomenulo oči chameleóna. Prilepiť prísavky o oči bolo asi jednoduché, len dole už išli asi horšie.

Nervová strieľačka s NERF.Autor: elektricka7 767 videní

10 trikov a spôsobov ako inak využiť gumičkyAutor: therock25 542 videní

Nerf v roku 2010Autor: ehlek7 548 videní

Tancujúci chameleón Autor: lucianr58 105 videní

Nerf - Fakt hustá akciaAutor: rain6 010 videní

Mini pištoľ - 2mm nábojeAutor: passco25 782 videní

Poriadne nepríjemná nachytávkaAutor: arectorpili21 110 videní

Pulling a tooth using a Nerf gunAutor: iculenko3 414 videní

Keď 81-ročnému pánovi dôjdu nábojeAutor: paruman45 626 videní

Jedným ťahom 4 náboje v brokovniciAutor: kalatrava8 391 videní

Chameleón VS farebná traťAutor: tegernako3962 035 videní

Nahnevaný chameleónAutor: grofinka1820 953 videní

Automatická zbraň zhotovená z LegaAutor: gman923 224 videní
matthiasbaron pred 11 rokmi
A ked to dával dole tak si oči vyočil :D
debrik pred 11 rokmi
Spomenul som si na pirátov v karibiku. :-)
vojak pred 11 rokmi
normálne mi začali slzy očieť :D
petra77737 pred 11 rokmi
Neodoporúča 9 z 10 oftalmológov :D
samot86 pred 11 rokmi
ja mam problem si sosovky dat....klobuk dolu :)
kamilbuxanto pred 11 rokmi
FUJ!
menonepodstatne pred 11 rokmi
Až mňa zaboleli oči keď som to videl. :D
wantedsvk pred 11 rokmi
odstraňovanie je na zvrateny.cz v kategórií fuj-fuj :D
cobra99 pred 11 rokmi
WTF!
slukhard57 pred 11 rokmi
a zrazu PUK!.. vonku z očnej dierky celú bulvu :D to by potom kukal čo sa deje, haha XD
godless pred 11 rokmi
dole idu tiez lahko, treba podobrat srobovakom :D
t0ny pred 11 rokmi
a mna pobavil :D ... podla mna mal sosovky inac by si to nedal na oci
mirec81mirec pred 11 rokmi
nevazi si svoje zdravie...
adonis pred 11 rokmi
ako ten pirat z piratov v karibiku co mal v oku vidlicku :D
rasenganshuriken pred 11 rokmi
Idiot...
jajaja16 pred 11 rokmi
no fuj......
laserman pred 11 rokmi
iba mne začali slziť oči?
rolandjx8p pred 11 rokmi
To je blázen rádny...
fastas pred 11 rokmi
fuj až mi začali slzieť oči :D
marechek92 pred 11 rokmi
toto dať nejakému škulavému...:D jedna Nerf-ka na západ, druhá na východ :D