Brazílsky šofér odparkoval svoje auto na mieste určenom pre zdravotne postihnutých bez platného ZŤP preukazu. Keď sa však vrátil k autu, našiel ho celé pokryté nalepovacími lístočkami post-it.

Ako si jednoducho vybaviť ZŤP preukazAutor: zork20 381 videní

Bez očkovacieho preukazu nebudete môcťAutor: marius7773 291 videní

Nissan testuje neviditeľné autáAutor: dynamitero43 693 videní

Máš vodičák a nemáš ruky? (USA)Autor: glezgot26 458 videní

Najlepší freerun z RuskaAutor: enigma2 991 videní

17-ročný tínedžer bez vodičského preukazuAutor: mondragora11 538 videní

Bez rúk vyrába na ulici hračky pre detiAutor: arectorpili26 773 videní

Po návšteve krčmy aj zabudol, že je invalidAutor: castaneasrativa20 952 videní

Ten už pred tým výjazdom parkovať nebudeAutor: kalatrava13 600 videní

Parkourista sa stal žiadateľom ZŤP preukazuAutor: arilus3 362 videní

Nie je dňa bez popravy (Brazília)Autor: bosstonmarsden21 295 videní

Brazília v skratke Autor: larryx18 747 videní

Vytiahol zbraň na zlom mieste, žena hoAutor: conan113 442 videní
solar pred 10 rokmi a 5 m
zabudol si doma preukaz
downovsyndrom pred 10 rokmi a 10 m
vážne hyeny čo toto spravili.
kozoroh pred 10 rokmi a 12 m
ja by som im tu radost nespravil normalne by som isiel na mhd a nech ma odtiahnu
palozo pred 11 rokmi
tam ako dlho stál?
dunco pred 11 rokmi
To asi nebol taťka šmoula...
samot86 pred 11 rokmi
ja ze to makiza auto
rolandjx8p pred 11 rokmi
To by som takým vodičom doprial aj u nás :D To by už bola aká pomsta :D
miromax pred 11 rokmi
poriadkumilovný to národ
kingpin333 pred 11 rokmi
možno by mu mali prepichnúť aj gumy :D:D:D
cobra99 pred 11 rokmi
ten tam asi neparkoval 5 minút
peto321 pred 11 rokmi
Radšej tým oblekáčom by to mali robiť čo behajú po Bratislave s hovadne velkými audynami a majú vybavené zťp
jozo88 pred 11 rokmi
to by bol trapas keby sa vratil k autu na vozičku :D
makakstromovy pred 11 rokmi
tolko kriku.. a přitom taková blbost.. :)
jajaja16 pred 11 rokmi
niekto si taku karticku ZTP vybavi cez rodinu, pozname :D
katribodkit pred 11 rokmi
kua,bych si odsekl nohu aby som si mohol ist pre to auto bez hanby...
fastas pred 11 rokmi
prečo kvilia jak opice??
washington pred 11 rokmi
Sa mu tam smolkovia vystriekali....
vedakolovec pred 11 rokmi
ja byť nim ich všetkych pozražam veď to su rasisiti
ebe pred 11 rokmi
Šmoulmobil :D
kristian1112 pred 11 rokmi
Ale v aute ake intimco :D Uplna tma