Test zoomu Nikon COOLPIX P900 (83x optický zoom) na objekty vzdialené niekoľko desiatok km.

Bager cez Nikon Coolpix P900Autor: mladyjunak38 733 videní

Mesiac na dlani (Nikon Coolpix P900)Autor: keporkai31 207 videní

Nikon Coolpix P1000 !Autor: monssi6 824 videní

Canon PowerShot SX50 HS test zoomuAutor: fotograf4 768 videní

Nikon Coolpix P1000 (zoom test)Autor: yannik31 591 videní

Čo dokáže Nikon Coolpix P1000 (zoom test)Autor: monsio28 949 videní

Slušný zoom fotoaparátu Canon PowerShot SX60Autor: bishop88 410 videní

TaiPei - 600x Super zoomAutor: monsio2 446 videní

600X Super FOTO zoomAutor: monsio2 225 videní

Test Nikon Coolpix P1000 po západe slnkaAutor: 19chicco721 946 videní

600x optický zoomAutor: zoomkacik20 288 videní

Timelapse NikonAutor: filippolo2 674 videní

Chladiace veže Mochoviec (test zoomu)Autor: zoomkacik4 838 videní
nezmo32 pred 11 rokmi
Chcelo by to vyskúšať zazoomovať na mesiac ;)
target pred 11 rokmi
Odbornici na zalomeny prehriaty vzduch sa ozvali , tento zoom sa ta pekne vyuzit , nie vzdy na maximum.. Zrkadlovku ma na krku uz skoro kazdy trtko ale ze foti na automatiku to uz nikoho netrapi, z tohto fotaka pri manualnom nastaveni mate nadherne fotky.. Je to univerzal ,ci uz na makro alebo portrety , ale slovak radsej skritizuje , lebo u nas su len profesionalny fotografi vsetci co fotial len na raw a potom svoje diela predavaju za tazke peniaze
zlesa pred 11 rokmi
dobré pre kožmekrov čo chodia naťahovať baklažány na nudapláže :D :D :D
tenario pred 11 rokmi
Žiadny zoom, najlepší zoom :)
d12a34n56n78y9 pred 11 rokmi
A teraz feryho ako serie :D
peto1901 pred 11 rokmi
To musia byť naozaj krásne fotky pri takom zväčšení ... :D
seratonin pred 11 rokmi
ja mám 510 a 42X zoom je tiež haluz
dymfree pred 11 rokmi
fajne zlaby
laci1983 pred 11 rokmi
perfekt no na kosice nemozne kupit za hotove pri plate aky mam . :(380v cistom v ke statnom podniku ....
durko90 pred 11 rokmi
mna fascinuju tie vecičky čo zachytia aj zvuk (rozhovory ludi ) pri 100--200m spolu s približenim ,doba ide ku predu no , žijeme vo fascinujucom svete
lishiak pred 11 rokmi
nas tak chalani fotia v robote na jednej strane pola stoji a na druhej nas odfoti :D
slukhard57 pred 11 rokmi
Za pár desaťroči budeme mať nanokamery, a to už bude iná sranda.
uranos144 pred 11 rokmi
Neví někdo název songu?
rodovarovnost pred 11 rokmi
Toto sú parádne veci, keď chce človek bez rušenia pozorovať niečo pár desiatok až stoviek metrov ďaleko. Z posedu sa dá bez problémov sledovať laň na opačnom konci lúky a počítať jej chlpy v riti :D A pokiaľ by to chcel niekto kvôli sledovaniu ľudí na sídlisku - neoplatí sa, ak nejde o policajnú sledovačku ;)
batman159 pred 11 rokmi
dostaneme sa raz do takej doby kde budú snímače tak citlivé že budú mať také rozlíšenie že si budem môcť pozrieť na 10KM muchu na strome ? :D
niio pred 11 rokmi
ono je to pekne, ale treba mat na to aj velmi cisty vzduch, takze v praxi velmi malo pouzitelne
quixik1 pred 11 rokmi
clovek aby sa bal uz aj šikať na kopci :)
myscho123 pred 11 rokmi
Na túto vzdialenosť už je problém každý blbý opar a chce to fakt podmienky a počasie na také ďalekonosné snímky.. ale videl som s tým vyfotený mesiac a bolo to pekné celkom pri nejakom 30x zoome len...
blondak100 pred 11 rokmi
co z toko ked kvalita na mindž :D
jajaja16 pred 11 rokmi
Vysoke tatry