Chlapík vo svojom videu názorne ukazuje ako sa dá vyrobiť primitívna sekera, ktorú takýmto spôsobom zhotovovali aj naši predkovia v dobe kamennej.

Výroba sekery a stavba dreveného domuAutor: kapo6621 943 videní

Zrod ručne kovanej sekeryAutor: krapula87 822 videní

Stavba chatrče v buši pomocou primitívnychAutor: odin77 645 videní

Výroba vikingskej sekeryAutor: adamisko8 181 videní

Stavba slamenej chatrče (primitívne technikyAutor: pelargonium26 464 videní

Primitívne techniky prežitia - stavba kruhovejAutor: yannik13 701 videní

Čo dokáže vikingská sekera?Autor: zork66 646 videní

Výroba sekery z koľajnícAutor: uschiglas24 447 videní

Výroba luku a šípov (primitívne technikyAutor: melampyrum40 385 videní

Renovácia starej sekeryAutor: monsio3 492 videní

Výroba dreveného uhlia (primitívne technikyAutor: bazmegistan46 547 videní

Tkanie textílie z lyka (primitívne technikyAutor: pelargonium41 533 videní

Výroba primitívneho fukára (primitívneAutor: melampyrum37 561 videní
speedixx pred 10 rokmi a 11 m
chudak 4 dni robí sekeru a ani snou rúbat nevie :D
fexte pred 10 rokmi a 11 m
aspoň dva dni roboty kvôli jednému nástroju. A teraz si predstavte koľko času a energie by stálo plne sa vybaviť potrebným náradím. Nečudujem sa, že v praveku a staroveku sa ľudia dožívali do 40tky, museli byť už v 30tke zodratý od roboty.
borya pred 10 rokmi a 12 m
podľa mňa celkom aktuálne video,čo sa dnes deje vo svete a čo sa chystá.... nebude na škodu oprášiť staré vedomosti... čakám na ďalšie časti: budzogáň,luk a šípy,pasce s hrotmi ,lesný mobil...
pepo021288 pred 10 rokmi a 12 m
Varúúúúúj :D som nepocul :)
clovek42 pred 10 rokmi a 12 m
zaujimave ze to ale seka niecim inym.
samot86 pred 10 rokmi a 12 m
joooj to boli casi :)
snafu1 pred 10 rokmi a 12 m
Prehistorik :D
washington pred 10 rokmi a 12 m
Barny Flinston maturuje.............
gramatyk pred 10 rokmi a 12 m
Ak by bola zombie apokalypsa.. Chcem byť s ním v týme :D
ayettista pred 10 rokmi a 12 m
Video na tému Pokrok civilizácie po 3. svetovej vojne.
tomilee pred 10 rokmi a 12 m
namiesto tej kamery si mal kupit radsej sekeru :D :D :D
bioshock32 pred 10 rokmi a 12 m
bradavky a pupok vyzerajú ako tvár :D :D
vladomustang pred 10 rokmi a 12 m
Tupaaaaa :D
lh11 pred 10 rokmi a 12 m
este keby vedel so sekerou robit tak by to bolo vsetko ok :)
nemesiser pred 11 rokmi
až ma prsty zaboleli keď som si spomenul na detské časy ako som si vždy pri takom hraní ebol kameňom po prstoch :D
janvav pred 11 rokmi
FISKARS :D:D
marob22 pred 11 rokmi
ten to seka tak vysoko ako ty cigani u nas v lesoch,kde to bolo,kto vie??
darius017 pred 11 rokmi
To je ten čo si postavil aj tu chatrč
rptr pred 11 rokmi
Zaujímavé, no ten strom na konci zrúbať nemusel...
bodacisko99 pred 11 rokmi
chalan má asi po štátniciach :D