Menší medveď baribal sa obšmietal na verande domu, kým ho neodstrašila ešte "strašidelnejšia" šelma.

Poľovníka napadol medveď baribal (Kanada)Autor: conan53 993 videní

Nerád pózuje pred kameramiAutor: tigrica32 619 videní

Keď oddychuješ s deťmi pred domom naAutor: shitmaster18 112 videní

Ten medveď snáď ušiel z cirkusu!? Autor: zork16 811 videní

Lovcom vliezla medvedica takmer do skrýše (USA)Autor: kobrick16 612 videní

Hladný macoAutor: garb38 734 videní

Ale ty sa odtiaľto prac rýchlo!Autor: majklnajt16 550 videní

Vitajte v mojom parku, ja budem váš sprievodcaAutor: asdfh20 528 videní

Zas nezavrela dvere, nikdy sa to nenaučí,Autor: urfik19 258 videní

Maco v TatráchAutor: com353355 787 videní

Relax na teraseAutor: zlobor14 687 videní

Medvedica vyplašila návštevníkovAutor: peklo2228 378 videní

Medveď hnedý vs. baribalAutor: bastardxxx26 336 videní
samot86 pred 10 rokmi a 12 m
keby som to ja urobil tak sa mi hned do krku zahrzyzne
bezmozek pred 11 rokmi
keď má niekto so mnou problém, HNEĎ SOM NA SKLE. POĎ MI TO SEM POVEDAŤ!!!
baikal pred 11 rokmi
tak to dopadne ked obed vystrasi strevníka
jajaja16 pred 11 rokmi
dnes je tu tolko videi, ze nemam co pozerat :D
directore pred 11 rokmi
viete čo jedia horolezecke mačky?
vlkdivoky pred 11 rokmi
Vedeli ste , že jedine mačka zabíja z dlhej chvíle, len tak pre zábavu ( nepočítajúc človeka) ? Medveď dobré reflexy ...:)
majkljibb pred 11 rokmi
kebyze vie ze to sklo moze rozbit tak sa nerobi BOSSOM :D
mirko6666 pred 11 rokmi
sa jej frajeri ked je za sklom :D
kubise91 pred 11 rokmi
si spomenul ze plyn zabudol doma vypnut
commodore pred 11 rokmi
..wiki.- tiež loví kamzíky, ktoré naženie na okraj skaly, odkiaľ ich potom zhodí. :D sikovny
pales pred 11 rokmi
Baribal ja asi najmierumilovnejší medveď. Nemá vo zvyku útočiť ani vtedy, keď má mláďatá.
splasenekladivo pred 11 rokmi
maco si nasral do kozuchu
koxxo pred 11 rokmi
bc som :D
joschi pred 11 rokmi
Lebo satan diabol vládne!
snafu1 pred 11 rokmi
Hneď bola na skle! :D
jebnuty pred 11 rokmi
nazdar chcem aby ste vedeli že teraz budem trochu odveci a je mi to uplne jedno. ...... potrebujem radu kam najlepšie schovať šišku alebo teda marihuanu? lebo do teraz som ju mal schovanu v CDromke v PS3 ale dnes mi ju mama našla :D dik za rady. :D
fonpaa pred 11 rokmi
macku vychovala drsna ulica.. thug life :D
spammer pred 11 rokmi
Dáte mi + ? Len tak bezvýznamne..
feykon pred 11 rokmi
perfektna ukážka ako to chodí medzi zamestnavateľom a zamestnancom :D
mrakoplas444 pred 11 rokmi
mne to pripomina tu rybicku z lokaltv jak reve: ,, JA SOM BOL HNED NA SKLE ,, :d