Kapitán James Tiberius Kirk bol teleportovaný na neznámu planétu, kde musel prijať súboj s Gornom. Častokrát sa táto scénka pokladá za najkomickejšiu v celej sérii Star Trek.

Akčná scéna na Oscara (Ghana)Autor: kaligula56 171 videní

Najhoršia akčná scéna 2Autor: schw33k100 651 videní

Super akčná scéna z roku 1975Autor: uschiglas19 426 videní

Neocon Charlie Kirk vytrollen vlasteneckýmAutor: pavelfcb2 560 videní

Naháňačka na ľadovej planéteAutor: moose17 558 videní

Terminátor 2: akčná scéna HQAutor: oldie28 424 videní

Kirk Hammett - MelbourneAutor: mark5 108 videní

Bojovník s futuristickou motorkou (akčnáAutor: hattorihanzo16 350 videní

Ďalšia šialená indická akčná scénaAutor: mymo96 886 videní

Brutálny BollywoodAutor: almano116 270 videní

Akčná scéna z takého pravého čínskehoAutor: hattorihanzo12 258 videní

Najhoršia akčná scénaAutor: marek956113 804 videní

Akčná andulkaAutor: muerte8 477 videní
caliber9 pred 9 rokmi
maximálna presnosť a načasovanie tvorcov ma vždy facinovala ... kreativita s nevídanou prepracovanosťou a ladnosť pohybov
asdfh pred 11 rokmi
neviete ako sa vola ten co robi tieto videa na YT?
fofo5880 pred 11 rokmi
Idem sa zabiť.......
traxda pred 11 rokmi
asi som stratil IQ
jajaja16 pred 11 rokmi
otras...
scotak pred 11 rokmi
Ale ako sopláci sme to ináč žrali.Nemyslím zrovna túto scénu.
seego pred 11 rokmi
dakujem za povznesenie nalady :-D
danpaul pred 11 rokmi
Československý film Cesta do praveku (1955) mal lepšiu kvalitu.
juzygnixx pred 11 rokmi
pecka ...v tolkyc parodiach som uz tuto scenu videl :D :D :D
aryan0206 pred 11 rokmi
taka ista pi*ovina jak s hudbou :D ale kebyze zijeme v tej dobe bolo by to o inom
leetsy pred 11 rokmi
tak zdaleka lepsie ako to divadielko co som videl v divokych konoch :D
sokol1994 pred 11 rokmi
Myslím že pôvodná verzia s hudbou bez týchto efektov bola už dosť trápna na to aby to niekto sa snažil ešte vylepšiť...
corcor pred 11 rokmi
star trek som nikdy nepozeral..ale toto by som si veru ze kukol... toto je super :D
toftik pred 11 rokmi
na tej planete musí byť zlá gravitacia,inak si tie odrazy skál neviem vysvetliť
mavos06 pred 11 rokmi
to už aj sem idú tie pridr*bané názvy z Facebooku??
emaerteien pred 11 rokmi
toto nemohlo byť dobré ani v dobe keď to vyšlo..
vojak pred 11 rokmi
no to je riadna čípovina, poviem to za váš všetkých...
matosi2 pred 11 rokmi
Tie kamene :D jak keby to polystiren bol :D
br23 pred 11 rokmi
dobre, a teraz mi povedzte čo je na tom komické? :D
jurasko1 pred 11 rokmi
presne tak ako znie ten goron ked sa pohybuje tak znie aj Nicky Minaj :D