V skutku nevídaná scenéria, na ktorej dvaja muži "surfujú" na žralokovi veľrybom. Nakoľko sa tieto žraloky živa planktónov, nie sú pre ľudí veľmi nebezpečné. Okrem iného sú tieto živočíchy na červenom zozname ohrozených druhov IUCN.

Surfovanie na žralokovi veľrybom (PerzskýAutor: vycapnik19 721 videní

Jazdenie na žralokoviAutor: moriak15 421 videní

Blondínka a veľký žralok modrýAutor: lilinka6945 229 videní

Jazdenie na žralokovi veľrybom je perzskomAutor: moriak14 415 videní

Surfera počas súťaže napadol žralok (JAR)Autor: medialko32 790 videní

Prehistorická ryba žralok GoblinAutor: skaryn54 037 videní

Plávanie na žralokoviAutor: biolog29 734 videní

Žralok kladivohlavý mu zhltol celú ruku!Autor: abdulah32 642 videní

Na pláži uviazol veľký žralok mako, ľudiaAutor: godzilla17 156 videní

Surfovanie za pomoci žralokaAutor: kalatrava17 335 videní

Surfovanie medzi žralokmiAutor: kalatrava15 834 videní

Rozprávka o žralokoviAutor: bbkraj353 videní

Ukáž zúbky! (žralok modrý)Autor: biolog46 755 videní
artattack pred 11 rokmi
podla mna ten zralok to pochopil a chcel sa len dalej hrat :)
michaello pred 11 rokmi
kľudne si to pretočte na 1:50 ;)
kubise91 pred 11 rokmi
a keby k nemu prisiel na kavu bratranec zralok biely? :D
skradola pred 11 rokmi
Chcel ho jenom proste upusinkovať :)
werunited pred 11 rokmi
to bolo napinave, zozerie nezozerie ho? :D
dadoooo97 pred 11 rokmi
By mi bolo jedno či žerie planktón :D proste je to obrovské a má to velikú papulu bodka :D
somba pred 11 rokmi
Zas jeden fantastický popis. Mali by ste drieť viac slovenčinu, aby ste vedeli, čo píšete.
beast5 pred 11 rokmi
krásne zviera... :)
nymino pred 11 rokmi
ibajadokonaly112 je trapko dosrany :D
ivik033 pred 11 rokmi
aj keby žral len traktory tak sa poserem :D
lavydriduch pred 11 rokmi
asi by som sa posral
mako000 pred 11 rokmi
Minule sa tam vo videu akýsi chlapík vozil na losovi teraz na žralokovi takže nejbližšie to bude čo?
Motýľ?
ferocapaty pred 11 rokmi
a čo keby tan žralok urobil vynimku a prestal by sa živiť planktonom ? :D čo potom spravia frajeri ? :D
noso pred 11 rokmi
Nech to skusia na zralokovi bielom a najvacsi frajer bude ten komu zostanu vsetky udy :)
ebe pred 11 rokmi
Podľa najnovších zistení papajú aj masko :)
holota pred 11 rokmi
mu chtia jeho sracky :D
jesuspd pred 11 rokmi
2:00 ,,teraz odide,, ,,ja verim,, :D
aktyx pred 11 rokmi
To je niečo ako keď vám sadne na hlavu mucha a druhá jej pri tom urobí foto, že aká je čaja a vozí sa na človeku :D
gazemberg pred 11 rokmi
nech si skúsi na žralokovi bielom/modrom :D
bibka11 pred 11 rokmi
nejde,o,to,ze,je,pIanktn,aIe,ze,stai,aby,tresoI,chvostom,a,su,utopeni