Malý hrošík libérijský menom Obi si prvýkrát vyskúšal v zoo v Melbourne aké to je kúpať sa v hlbšej vode. Ak by ste toto zviera chceli vidieť naživo, stačí zájsť aj do bratislavskej zoo.

Hroch si pochutnáva na halloweenskych tekviciachAutor: heroldgec13 867 videní

Hrošík libérijský (mláďa)Autor: biolog17 558 videní

Hrošík libérijský v Loro Parque Tenerife 4KAutor: diver299 videní

Kakajúci hrochAutor: tommyno13 926 videní

Hrochy spia pod vodou, každých 3–5 minút saAutor: lajkit11 206 videní

Malý hrošík!Autor: henrich1865 581 videní

Adrenalínová zábava afrických detíAutor: vadala20 172 videní

Hroch - najnebezpečnejšie zviera AfrikyAutor: biolog21 328 videní

Napadlo ich africké torpédo!Autor: melampyrum65 121 videní

Krokodíl vs. hrochAutor: com353382 495 videní

Hroch hrdinaAutor: benyxxxx24 982 videní

Nosorožec vs. hrochAutor: biolog63 830 videní

Hroch a pes 2Autor: joe7726 342 videní
lolca53 pred 10 rokmi a 12 m
Jaaaký ňuňooo : )
yoshin pred 11 rokmi
:) jak sa tam potápa :) no wau
ziarim pred 11 rokmi
ušká má ako Shrek :)
hitla pred 11 rokmi
Houmera nanho :D hmm hrošííík ked houmer kupoval grill :D
abedy pred 11 rokmi
nehorazne podareny je ten maly
tark pred 11 rokmi
Nejnebezpečnější zvíře afriky ...jedno z nejnebezpečnějších zvířat světa, a lidi stejně budou dál nenávidět žraloky.Nádherná zvířata ...plné klidu.A člověk vše jen ničí
mato3022 pred 11 rokmi
Dámy a Páni tu sa pozeráte na najnebezpečnejšie zviera planéty ako natáča druhé najnebezpečnejšie zviera na tejto planéte.
azrael pred 11 rokmi
vždy ma zaujímalo, načo sú im tak veľké tlamy, oni asi žerú malé deti alebo čo ...
vlma pred 11 rokmi
Myslím že to zvládol lepšie ako ked som bol v hlbokej vode ja po prvý krát ;)
pantherito pred 11 rokmi
nasrac , budem ponorka
zipoo11 pred 11 rokmi
Som zadrziaval dych s nim jak tam vosiel :D
makakstromovy pred 11 rokmi
Ten je aký rozkošnýý (L)
mavos06 pred 11 rokmi
čoko diskavery čanel mjušorán :D
hallo759 pred 11 rokmi
Ja som hroch ja som hroch a preto nemam chobot, choboty choboty maju len ...
louth pred 11 rokmi
ved to je tulen s nohama
espero pred 11 rokmi
chcel by som vidieť ako sa hrá s malou žirafkou a malými sloníkmi a všetci v jednej malej zoo
rptr pred 11 rokmi
Nádhera. Zvieratá sú krásne tvory, mali by sme si ich viac vážiť!
jajaja16 pred 11 rokmi
mama hrosica musi byt jemna
enriqe37 pred 11 rokmi
z tych zblnkotov som sa musel ist vycurat :D
nikoletta377 pred 11 rokmi
Acg pigi pigi