Po jazde nórskou krajinou šofér auta počul, ako mu niečo vrazilo do predného skla. Myslel si, že zabil vtáka, po pár kilometroch zastal a zistil, že vták je živý a uviazol medzi strechou auta a strešným boxom. Keďže bolo pár stupňov nad nulou, vtáčika zobral do auta zohriať sa a neskôr ho vypustil.

Záchrana dehydrovaného vtáčika nedopadlaAutor: luda27 603 videní

Záchrana vtáka z vedenia VNAutor: zajacit5 964 videní

Zachránil vtáčika pred utopenímAutor: srdce25 019 videní

Ani Redbull ti nedá také krídla!Autor: buchnad27 941 videní

Lekár privrel vtákaAutor: zajacit41 310 videní

Skúsený poľovník dokáže chytiť vtáka ajAutor: loktibrada7 314 videní

Fernando Alonso ako zabijak vtákov (354 km/h)Autor: noone80 199 videní

Záchrana fenky zaseknutej v rúreAutor: vabene20 609 videní

Keď to teda chceš, tak ťa zjem!Autor: pelargonium24 127 videní

Ou, práve som uvidel vtáčika!Autor: cocacola21 582 videní

Na tohto VTÁKA nikdy nezabudneAutor: shitmaster20 408 videní

Pohádal sa s vtákomAutor: batuchan7233 634 videní

Keď prší, tak si vždy umyje svojho vtákaAutor: biolog16 512 videní
tempera pred 10 rokmi a 11 m
Mňa zaujal ten drahý objektív Canon. :D
vsakvisjako pred 11 rokmi
Isto ho cez ten strih vymenil za zdravého :D :D
michaello pred 11 rokmi
nechapem, prečo mu nestiahol jednoducho okno :D
sisus pred 11 rokmi
pekné od neho :)
asterix47 pred 11 rokmi
tuším je to kolibiarik čipčavý - Phylloscopus collybita alebo trochilus
alexanderdelarge pred 11 rokmi
Konge!!!! :D
miniksk pred 11 rokmi
podobne som zachránil vrabca aj ja...zobral som ho lebo mal zlomené krídlo ....bol tak asi 30 minút so mnou....potom prišiel na rad moj kocúr....hajzel jeden...a ja som si toho vrabca tak oblubil :D
delobuch123 pred 11 rokmi
a po 50 metroch mrd ho do vody ... kone!
clovek42 pred 11 rokmi
ale bordel ma v aute riadny
laci1983 pred 11 rokmi
mam rad takych uprimne :)
makakstromovy pred 11 rokmi
Aké krehké stvorenia su tie vtáčiky :) človek sa ich snaží vziať do ruky čo najjemnejšie aby ich nepripučil :)
traxda pred 11 rokmi
test v autoškole.. čo urobíte bezodkladne ak vám do predného skla niečo vrazí? A: Bezodkladne vyberiem foťák keď nemám foťák tak postačí mobil a začnem si to kamerovať :D
corcor pred 11 rokmi
to nebude tyrkys a jeho prestavka č. 15? jak hypnotizuje tie vtaciky :)
reni pred 11 rokmi
aku krasnu krajinu tam maju ... neskutocne
noso pred 11 rokmi
Sa mu neda na aute otvorit okno ?
robo3490 pred 11 rokmi
Fake, v 1:56 strih, vymenil vtacika.
jjjaaa333 pred 11 rokmi
noo lepšie ako tie bobry :D
tojevprdeli pred 11 rokmi
nie je to reklama na Canon?
ivanoxx pred 11 rokmi
Dúfam, že ten vták napíše niečo na vtáčie fóra, že ludia sú skvelí, netreba na nich srať toľko
frodas pred 11 rokmi
3:03 kone? :D :D