Imigranti sa snažil dostať do kamiónu z Nových Zámkov a tak sa ilegálne previesť z francúzskeho Callais do britského Doveru. Pokiaľ by šoférovi kamiónu našli v náklade utečencov, britské úrady by im mohli udeliť pokutu (‘civil penalty’) za neskontrolovaný náklad až do výšky niekoľko tisíc britských libier. Video natočil český šofér Student agency.

Imigranti milujú Joa BidenaAutor: bbkraj934 videní

Migranti napadli domácich na vlastnom pozemkuAutor: redneck7777 204 videní

Ruská polícia vs Ilegálni imigrantiAutor: pasovapila147 273 videní

Najnovšia ochrana kamionistov proti utečencomAutor: vpiatoksapije162 277 videní

Pozdrav pre kamionistovAutor: pukyno12336 004 videní

Klin sa klinom vybíjaAutor: tupack5 134 videní

Moslimovia ovládli mesto MelbourneAutor: bbkraj1 279 videní

Nehody kamionistovAutor: tigrica4 810 videní

Spoza VolantuAutor: pacientarium4 048 videní

Štandardná potýčka v centre pre azylantovAutor: bbkraj1 451 videní

Tanktoon: Zo sveta WOT - PotýčkaAutor: chaffee4 858 videní

Imigranti a ich spôsob (Titulky)Autor: henrich18613 102 videní

Migranti vítali sami seba na demonštrácii vAutor: redneck7775 009 videní
7fero7 pred 8 rokmi a 4 m
A pepíci si sedeli vo svojom kamióne, nie že by prišli na pomoc...
inuska pred 10 rokmi a 10 m
strielat to strielat a strielat co ine....mal ho nakopat do papule imigranta zasraneho....
clifford pred 10 rokmi a 10 m
Mám riešenie. Po sezóne , z letovísk Talianska, Chorvátska a Grécka môže EU využiť flotilu trajektov , prenajať si ju a zvážať tých magorov masovo . Alebo im postavme rovno most, nech to majú jednoduchšie . . .
sniper87666 pred 10 rokmi a 11 m
ten cech mu mohol pomoct ci?
tumo pred 10 rokmi a 12 m
To znají Slováci :D
holota pred 11 rokmi
neviete mi vysvetlit preco tie kamiony nezamykaju a ked nahodou ich nemozu zamykat,tak preco nepouzivaju slzaky?
supo88 pred 11 rokmi
ak ich tuna tych imigrantov prijmeme to tu bude este len bordel nikoho s nich by som do sr neprijal a hotovo
karolxxxx pred 11 rokmi
moj dedo ma 85.r a ma jedno porekadlo ,,zdochly by z kazdej pary dvaja,, a bol by pokoj...
nymino pred 11 rokmi
no pekne..ak niekto nie je proti migrantom,tak sa tu komenty mazu? nazi stranka! tfuj
kaamilo pred 11 rokmi
ktozna koľko mal ten ten čech čokolády v kamióne :D
omg pred 11 rokmi
mali ich zmlátiť a bolo by
kyle pred 11 rokmi
pripomina mi to jeden vtip :) hitler sa pyta maleho zida - co ches byt ked budes velky ? zid - stolar alebo kominar ... hitler na to - nie, nie myslel som mydlo ci praci prasok :D
katribodkit pred 11 rokmi
ja bych obvesal ten kamion slaninou jak vanocny stromek
ujomartin pred 11 rokmi
Dámi a páni riešenie je priamo pred nosom :D Do Callais by som poslal plno kamiónov s britskými ŠPZ-kami, akonáhle ich tam nalezie čo najviac, zablokovať dvere, otočiť kamión, náves vypojiť na trajekte ktorý je na ceste späť do Lýbie A JE TO! :D
rubikovakocka pred 11 rokmi
ako mohol dat niekto dislike na video :D
sopekxxx pred 11 rokmi
Keď sú zvieratá premnožené a robia problémy tak sa ich snažia zregulovať na menší počet mali by to začať robiť aj s nimi
elfo pred 11 rokmi
a ešte tie k*rvi sú agresívne keď ich človek vyženie
debrik pred 11 rokmi
Nechápem, prečo to len natáčal a nešiel im pomôcť. Inak keby mi hrozila pokuta niekoľko 1000 eur za toho utečenca alias votrelca, asi by som chytil nervy a troška ho s tou palicou vyšibal po nohách. Inak by som zavolal políciu a nenaťahoval sa s nimi.
mako000 pred 11 rokmi
No nieje to sranda toto. Kebyže som kamionista radšej ani nevychadzam z kamiónu.
pista001 pred 11 rokmi
ja zase nechapem preco ich nestrielaju ?