Vystrašené zviera sa snažilo uniknúť pred motorovým člnom. Chlapík z pasie losa potom osedlal a chvíľku sa na ňom zviezol.

Jazda na losovi podobne ako na koňoviAutor: ondrej2912 442 videní

Ako ryba vo vode (Florida)Autor: cocacola26 944 videní

Pozri, veď ten pes v tej vode ani nemusíAutor: katka15 340 videní

Môj chrbátAutor: dg6913 977 videní

Losovi európskemu uviazli parohy v hojdačke sAutor: ondrej29626 videní

Pes zachraňuje z vody chlapčekaAutor: bobrik9632 480 videní

Los v Yellowstone-skom parkuAutor: kalatrava8 693 videní

Bicyklovanie, skoro ako plávanie!Autor: biomarecek22 496 videní

Ten krokodíl je určite zdochnutý, vezmi palicu!Autor: tchoroid9 318 videní

Mačka, ktorá sa rada kúpeAutor: smoop27 633 videní

Los mokraďový je výborný plavecAutor: naceste18 597 videní

4,5 metra dlhý krokodíl morský vystrašilAutor: smoop19 482 videní

Poľovník pri losovi dva metre. Nemal ho aleAutor: ondrej29950 videní
lordpro pred 11 rokmi
keby mi to niekto rozprával pri pive tak mu ani neuverím :D
splasenekladivo pred 11 rokmi
tak hej, chuda zviera ale nic sa mu nestalo, vsetci sa zabavili, rozpravky koniec decka :D
londongirl pred 11 rokmi
Ja viem ze chuda to zviera vystrasene na smrt a pako ste na neho skoci....ale no kto by vam kedy veril ze ste cvalali na losovi vo vode ! a nebol nafukovaci :D :D historka na 5 piv :D
candy pred 11 rokmi
chúďa zviera ..
scotak pred 11 rokmi
Na konci mal ten los skočiť zas naňho.
slovakodrodu pred 11 rokmi
keby to bol pes tak by bol moralista každy ale je to los a vy doma losa nemate takže je vam ukradnute že ten chudak tam bojoval o život. Pokrytecke hovna ste a nie srandisti
terredehermes pred 11 rokmi
ale su tu riadne masky podo mnou...osedlal losa,hotova tragedia,ale osedlat kona,ponika a pod...mmm,to je uplne v poriadku o drezure ani nehovorim;)
demonsouls pred 11 rokmi
ako sa vola presne to jazero??? je tu niekto kto vie ? :D
profitlucent pred 11 rokmi
neviem ci by bol taky frajer na susi :D
kardashianovarit pred 11 rokmi
Ten popis, Chlapík z pasie losa, čo? Nechápem :D
viktor89 pred 11 rokmi
vyzerá to tak, že k0k0t1 si nájdu všade...
makakstromovy pred 11 rokmi
Ach...debilita
kosheen pred 11 rokmi
hovado :D
stanko69 pred 11 rokmi
chlapik ani netusi ze los ho mohol s prehladom zabit
azhulzhul pred 11 rokmi
Ale no, všade moralisti :D Priznajte sa že aj vy ste veľa vecí vyvádzali/vyvádzate :D Napr. jazdenie na salašníckom psovi :D
pyrotechnik95 pred 11 rokmi
Legenda hovorí, že keby ho los nestriasol, vozí sa na ňom dodnes :D
miki33 pred 11 rokmi
Chudak losos musel mat stres uz len s toho clnu a on nanho aj skoci :D :D
jaejae pred 11 rokmi
debil
ku8ec pred 11 rokmi
ešte že nebol výherný :D to by sa nanho vrhli všetcia
vojak pred 11 rokmi
los si ho vyhliadne na suchej zemi a potom mu vrazí čuráka do prdele... potom sa bude los smiať