Chlapec menom Joel sa nebál nakŕmiť zo schodov v prístave obrovskú raju rybami. Video bolo natočené na ostrove La Gomera (Kanárske ostrovy).

Aký blbý musí byť človek, keď zámerneAutor: godzilla15 915 videní

Medzičasom na dovolenke na ostrove La GomeraAutor: che24 119 videní

Vyhoď tú raju z lode vonAutor: zajacit7 392 videní

Volali ho PALICAAutor: brontochront44 459 videní

Nikdy nechytajte do ruky rajuAutor: fantomas100 184 videní

Na raji si pochutnali žraloky čiernohroté,Autor: wilonator16 859 videní

Mentálny atlét držal v ruke raju, akoby toAutor: mymo19 573 videní

Ulovil obrovskú rybu bez udiceAutor: majklnajt32 833 videní

Prírodný park Corona Forestal - výhľad naAutor: diver598 videní

Raja a jaAutor: lucia08057 525 videní

Ako poštekliť rybu?Autor: urfik20 059 videní

Daj ju na lopatku a šupni ju do mora!Autor: vaipaipaimei17 203 videní

Nechtiac sa stal pôrodným asistentom rajeAutor: dynamitero3 010 videní
megaskriatok pred 5 rokmi a 4 m
Može ísť o druh raje Manta veľká (Manta birostris), ktorá nie je nebezpečná,je neškodná.
lufy pred 11 rokmi
jeden svih ostnatym chvostom a je po chlapcekovi..
kardashianovarit pred 11 rokmi
To hentakú chytil jeremy wade kks :D
araves pred 11 rokmi
chcel by som žiť pri mori
xsonyx pred 11 rokmi
no hento keby zbadam vo vode, tak ma tam uz nikto nedostane :D
stick87 pred 11 rokmi
pekne nakrmit potom krompacom fuknut a davaj na gril :D
janciiii pred 11 rokmi
s rajou do raja :D
br23 pred 11 rokmi
to ani nieje odvaha toto je nevedomosť...
kulturista pred 11 rokmi
Kandidát na Darwinovu cenu :D
luciferosobne pred 11 rokmi
Steva Irwina syn ? :D
reni pred 11 rokmi
ci, chalaan vie co robi :O .. palec hore
woody145 pred 11 rokmi
hned napravo hore prve video : nikdy nechytajte do ruky raju :D:D ta jak teraz ? mozem ju chytit ci ne ? :D
tomasendo pred 11 rokmi
to musi byt nejaka Raja domáca :D
miniksk pred 11 rokmi
Plávanie s rajou by bodlo...:) :) v takom teple
target pred 11 rokmi
Len nech ju hladka ,dostane jednu ranu chvostom a bude z neho plnka do truhly
what pred 11 rokmi
Kokos, normálne sa čudujem, že to nie je točené na horalku :D
michalas pred 11 rokmi
Vždy sa mi zdalo že sú menšie.. :) Pekný deň prajem.
makakstromovy pred 11 rokmi
Jeho mala zožrať by sa zasýtila aj na rok :D
ladolcevita pred 11 rokmi
ten strih videa mi kole oci
delamio pred 11 rokmi
Sindy Plankton :D