Iný kraj, iný mrav. Údajne sú tieto vypasené červíky plné bielkovín.

Obranné zvuky húseniceAutor: mymo41 570 videní

Boj o prežitie - larvy a chrobákyAutor: dr1ft3r57 387 videní

Larvy v kuchyni a bublinyAutor: erik1157934 561 videní

Choreografia z ríše hmyzuAutor: paruman21 868 videní

Ako lesný muž veľké larvy piekolAutor: biolog16 537 videní

Corydalus cornutus - hmyz, ktorý vám naženieAutor: kedzbe15 022 videní

Tie najlepšie lahôdky z ulice Khaosan (Bangkok)Autor: diver30 013 videní

Vietnamská delikatesaAutor: tozobor27 302 videní

Vraždiace húsenice z HavajaAutor: tigrica17 444 videní

Samé mňamky, lakocinky a špecialitky (Vietnam)Autor: hosentroger19 264 videní

Ďalšie thajské dobrotyAutor: diver2 314 videní

LarvatarAutor: trojan50009 320 videní

Larva, ktorou by nepohrdol ani Bear GryllsAutor: diver3 915 videní
marekmark pred 9 rokmi a 2 m
to co za rec titutuhinhan
rbmk1000 pred 10 rokmi a 11 m
Maggi... spolu a chutně
margot pred 10 rokmi a 12 m
jak mozu jest nieco co sa ti hybe v ustach :(
jednadva pred 11 rokmi
važne im to tak chutí alebo sa len tvária že im to chutí ?....
elvistosomja pred 11 rokmi
Ten zvuk... Tak si predstavujem, že by to znelo, keby Roko založil rapovú skupinu :D
pidizvik pred 11 rokmi
chvilu sa mi zdalo ako keby sa tie cerviky zhovarali...
maaxoo pred 11 rokmi
aspoň sa samé zamiešajú
kristian1112 pred 11 rokmi
Pri rubani dreva nachadzam cca tieto iste larvy v dreve. A ja ich odhadzujem :O Take plytvanie jedlom, kebyze viem tak to je pochutka k praci :D
splasenekladivo pred 11 rokmi
ako vravi Jules, mozu chutit trebars aj ako jahody, ale to nikdy nezistim lebo toto do huby nikdy nedam
kisovce pred 11 rokmi
tá ich reč nemá chybu.:D
zelaaa001 pred 11 rokmi
jediná výhoda tohto jedla je, že sa samé z každej strany namočí v sójovke.
phatrick pred 11 rokmi
to nevyzerá ako červiky ale ako larvy nejakých chrobákov ako roháče, a pod ...
pansveta pred 11 rokmi
Larvy na sójovej omáčke a Heineken iba pridáva na autentickosti. :D
kkuukkoo2 pred 11 rokmi
Hej takéto veci jesť, aby som potom tak divne rozprával ako oni ? :D
fuchsoss pred 11 rokmi
aspon maju istotu ze je to cerstve
daines pred 11 rokmi
ja wuay, wotot.. uai.. jaujavaj. nume uat nia? ..wua wua wuawua. jankanja uaia uaja :)
mrpric3 pred 11 rokmi
vietnamske penisy :D
ebe pred 11 rokmi
A potom sa čudujme skade je SARS MERS H1N1-5-7 a pod :D
kaci171 pred 11 rokmi
by ma zaujímalo, z čoho je ta omáčka :) :D
manda pred 11 rokmi
wau, ta husenica ma riadne kusadla...