Projektovaná animácia priamo na stôl. S týmto nápadom prišlo belgické 3D štúdio Skull mapping. Pokiaľ ich priatelia čakali na jedlo, na stole im ich pokrm "pripravoval" malý šéfkuchár. http://www.skullmapping.com

Nie, z teba šéfkuchár určite nebude!Autor: loktibrada11 079 videní

Zásady správneho stolovaniaAutor: antixxx53 652 videní

Grilovanie smartphonovAutor: chupp413 870 videní

Jedinečná 3 - D projekciaAutor: pictogram5 185 videní

Grilovací stôl pre celú rodinuAutor: trutnovka10024 118 videní

Invázia v galérii! (mapovaná projekcia)Autor: biomarecek28 151 videní

3D projekciaAutor: tozobor12 118 videní

Biliardový stôlAutor: fratlik41 667 videní

Expert na grilovanieAutor: tigrica27 169 videní

3D projekcia 2Autor: tigrica4 071 videní

Chodiaci stôl, ktorý pozná svoje miestoAutor: kalatrava9 986 videní

Mokré mäsko (TO NEDOMYSLELI)Autor: mieschocker26 426 videní

Takto varí pán šéfkuchárAutor: ichbinhelmut11 636 videní
kardashianovarit pred 11 rokmi
chalani majú zarobené
godless pred 11 rokmi
tie krumple mohol aspon umyt :D
capacity pred 11 rokmi
klobuk dole,perfektna myslienka,prevedenie,pobavilo ma to :-) a ta hudbička v pozadi
cobra99 pred 11 rokmi
a HD verzia by nebola?
rendisekk pred 11 rokmi
Strašná somarina
vibacc pred 11 rokmi
tak toto je fakt SUPER ... ! :)
kulturista pred 11 rokmi
Stejk na benzíne s príchuťou muchy :D dúfam že inšpiráciu nebrali zo skutočnej udalosti v kuchyni
bie pred 11 rokmi
Aspon to ospravedlni to tvrde maso
odleteldekel pred 11 rokmi
super čo dokazu 3D projektory
motorko pred 11 rokmi
to je FAKE!!
pizvizdik pred 11 rokmi
super.. uz nebudu vsetci cumiet do telefonov.. pre zmenu na stol :D
kely007 pred 11 rokmi
paráda :)
megabyte23 pred 11 rokmi
veľmi dobrý nápad.. pretože povedzme si pravdu, kto rád čaká na jedlo? :)
anfe pred 11 rokmi
perfektné :D
intelygent pred 11 rokmi
a učet 500 euro
mato335 pred 11 rokmi
mala chybicka č. 2 ...mucha by si na horuce nesadla :) inak fajne video
unaskedd pred 11 rokmi
trapne
quorthon pred 11 rokmi
Dobry napad, akurat to realne maso na konci vyzeralo velmi tuho, tipek ho sotva prekrojil.
br23 pred 11 rokmi
ja by som také s tou muchou nejedol, to by som mal furt v podvedomí že čo ked natom bola naozaj mucha, nedalo by mi to pokoj... :D a to si všetci štyria objednali to isté? alebo je len zatiaľ jedna verzia?
111kubo pred 11 rokmi
horor Maly sefkuchar od 30. juna v somalskych kinach