James Kingston vyliezol na nosný oblúk strechy ponad futbalový štadiónom vo Wembley.

Technické divy sveta - Štadión WembleyAutor: dokumenty3 200 videní

Dobré ráno z EifelovkyAutor: navody23 397 videní

Vyliezol na 426 metrovú budovu (James Kingston)Autor: bombarderis29 803 videní

Výhľad zo 70 metrov vysokého komína (POV)Autor: tigrica34 731 videní

James KingstonAutor: tigrica3 196 videní

Odvážlivci preskúmali vodné dielo (POV)Autor: muerte51 653 videní

Dolu zo žeriavaAutor: avokado35 194 videní

Lezenie na žeriavAutor: tigrica4 787 videní

Anglickí futbaloví fanúškovia opúšťajúAutor: conan25 701 videní

Elektrický oblúkAutor: marlborka2032 084 videní

80mm oblúk kde je oblúk biely....Autor: klucka12 163 videní

Oasis - Rock'n'Roll Star (Wembley 2008)Autor: oasis2 181 videní

Za východom slnka vyliezol na žeriavAutor: tigrica25 509 videní
lolobic pred 11 rokmi
uaaa tie tenisky :) čo to zač? :D
warond123 pred 11 rokmi
aspoň nesedí za počítačom
rakim49 pred 11 rokmi
mal by som v p..... :D
mistrkvality pred 11 rokmi
respect!
dzogurt pred 11 rokmi
a komu tim prospejete co?
intelygent pred 11 rokmi
to dokažem kedy sa mi zachce. ale sa mi nechce
corvo pred 11 rokmi
pri takýchto videách sa mi potia dlane no netuším prečo :D
vesi pred 11 rokmi
jeden raz sa pošmykne, ale len jeden raz :D
abdelko pred 11 rokmi
keby sa tam aj nejak nááhodou dodstanem tak by musel byt boh na bohovy aby som ja dole šiel :D
keboke pred 11 rokmi
na akú pi.u sa tam trepú, ani krčma ,ani čaja tam není, to isté hovnolezci-horolezci, trepú sa niekde kde nič nieje, a ked zdrbú tak jáááj tragedija na čiu riť tam lezú.
dodoslovensko pred 11 rokmi
A jak z nim dzigne ta kto ho zoskrabe .?
martinh24 pred 11 rokmi
tiež keď pozeráte podobné videá o tom ako niekto lezie kdesi doprdele vysoko tak sa vám potia ruky? :D
svetozarblanka pred 11 rokmi
a už ma dušu na pokoji
miniksk pred 11 rokmi
a dole išiel jak? :D :D
111kubo pred 11 rokmi
naco sluzi ten obluk?
ezop13 pred 11 rokmi
by som skapal na podvyživu tak by som sa dosral :)
matthiasbaron pred 11 rokmi
By som sa zosral do kocky a gule by som mal také maličké
popokatepetl pred 11 rokmi
nefúkalo nepršalo a neletel okolo žiaden vták :D
sabaton258 pred 11 rokmi
a to moža? :)
azrael pred 11 rokmi
ďalší narcis ako ten s činkami :D