Laura sa so svojim manželom rozviedla po 12-tich rokoch. Podľa správnosti si zaslúži polovicu z toho, čo spoločne nadobudli. Laurin manžel súhlasil a zo všetkého jej dal polovicu. Svoju polovicu potom ponúkol na predaj cez eBay: http://www.ebay.de/sch/der.juli/m.html?i...

Ty pôjdeš na hypotéku a ja pôjdem naAutor: loktibrada16 050 videní

Rozchod 2Autor: kolky24 209 videní

Drsný rozchod v PraheAutor: prosvk206 431 videní

Rozchod Autor: newage17 360 videní

Rozvod alebo svadba?Autor: mato19727 155 videní

Romanticka ziadost o rozvodAutor: kuki8 525 videní

Cudzołóstwo nevera rozvodAutor: meto3 896 videní

PRAVDA o videu - Drsný rozchod v PraheAutor: apache346629 561 videní

V Jednom Ohni - na zamyslenieAutor: edky6 745 videní

Krádež a rozchod po českyAutor: zipo8 449 videní

Ďakujem za všetkoAutor: patarina2 848 videní

Laura Branigan - Self ControlAutor: tigrica8 587 videní

Rozchod po anglickyAutor: benyxxxxx18 438 videní
chozrascot pred 4 rokmi a 4 m
mna by zaujimalo ze ako potom rozpilil tu karbobrusku a pilku
bocian pred 4 rokmi a 4 m
Aký asi bol 12-násť ročný život s takýmto chlapom?
vajcescu pred 11 rokmi
neradno sa rozvadzat s domacim majstrom :D
juraj24 pred 11 rokmi
ale auto mal prerezat po dlzke.....to mu pri rozvode neprejde :D
slovakodrodu pred 11 rokmi
toto je plytvanie a preto je to podla mna nanajvyš tak demencia
dexter69 pred 11 rokmi
a deti ako podelil :)
macinka pred 11 rokmi
ale tomu peniaze nechýbajú keď bol schopný urobiť toto
bagan641 pred 11 rokmi
úplne všetky ženy idu po peniazoch,,, len tie menej krásne su potichu lebo si to nemôžu dovoliť ale nakoniec aj tie začnú milovať frajerove peniaze,, uplne všetký su rovnake
raplik pred 11 rokmi
dokonalé :) mne sa to páči... nehovoriac o tom, že z tých vecí mohol urobiť peknú inštaláciu (výstavu) v nejakej kultúrnej inštitúcii :) vystavujú sa všelijaké oplzlosti... toto by bolo perfektné :)
pre tých, čo tu píšu že je to magor a podobne... geniálne vyriešil otázku delenia majetku :) má dostať polovicu? ok, dostane ju.... stále lepšie ako handrkovať sa kto dostane postel a kto notebook... síce to už nemá takú hodnotu ako by malo mať ale dostane polovicu :)
djw pred 11 rokmi
Čistý šialenec! :)
jcosta pred 11 rokmi
to tak býva, že ani nevieš s kým žiješ a človek sa prejaví.. skôr, alebo neskôr... tomuto týpkovi to trvalo viac ako 12r ... zoznámenie, chodenie bla bla nepočítam (pre puntičkárov)... ale lepšie, jak by ju mal v noci zarezať . dobre urobila si myslím od psychopata čo najďalej... Tiež som odišla od podobného hovada nehala mu skoro všetko zbalila si veci a čau ... haraburdy boli , sú aj budú .. ale pokoj a kľud, ten je na nezaplatenie :-)
pito18 pred 11 rokmi
laura nemala vodicak tak jej dal zadnu cast auta
zduro pred 11 rokmi
asi zabudol že doj*bkal aj svoju polku :D
riposvk pred 11 rokmi
Auto mal reznúť naprieč nie hentak :D to neplatí
niccolka pred 11 rokmi
blbci!...radsej mohli veci predat a rozdelit si peniaze :)
araves pred 11 rokmi
ešte ten televízor presne podla pásky aby jej náhodou nedal menej ako polku :D :D
navy41072 pred 11 rokmi
podla mna svokru jej nechal celu :DD
recyklator pred 11 rokmi
Podľa mňa on celých 12 rokov čakal na túto chvíľu :D
nechutak pred 11 rokmi
Je fajn, ked sa ludia delia rovným dielom :D
thematuto13 pred 11 rokmi
ale dal si záležať :D