Futbalista Alejandro Roncaglia by už nikdy viac nemal hrať futbal. Počas ligového zápasu napadol rozhodcu kvôli žltej karte. Išlo o zápas medzi argentínskymi futbalovými klubmi Ferro a Tiro Federal.

Oslavu gólu zakončil twerkom, dostal žltúAutor: arilus3 412 videní

Faul na priechode a rovno za žltú (futbalovýAutor: tristan316 663 videní

Rozhodca dostal lekciu z dedinského futbaluAutor: bbkraj1 258 videní

Pomýlený rozhodcaAutor: quaresma761 443 videní

Rozhodca dostal to, čo si zaslúžil (Rusko)Autor: clevo54 460 videní

Kráľ futbalových simulantovAutor: kn1gu448 185 videní

Vylúčenie Róberta Maka v zápase protiAutor: monsignorbilly2 548 videní

Keď fauluje rozhodca, je to dokonalé!Autor: pitres4 649 videní

Futbalový Michael JacksonAutor: dexter6918 685 videní

Žltá karta LambadaAutor: loktibrada25 484 videní

Dve K.O. za 14 sekúndAutor: th0r50 582 videní

Rozhodca nabúral do hráča, dal mu červenúAutor: inde3 972 videní

Rozhodca so zmyslom pre humorAutor: chainz25 793 videní
kardashianovarit pred 11 rokmi
A henten za nim dostal druhú :D
silas100 pred 11 rokmi
Karma? :D
pito18 pred 11 rokmi
rozhodca simulant :D :D
mmarinak pred 11 rokmi
buďme ale úprimní.. je málo takých, ktorí si to nezaslúžia..
jemijedno pred 11 rokmi
Ten jeden pruskovany jak tam panikary
kaci171 pred 11 rokmi
dobre mu tak, píska pi*oviny, nech trpí, celu tu zkorumpovateľnú bandu mali pobiť, ktorí zničili futbal
damian210 pred 11 rokmi
Rozhodca má byť autorita na ihrisku aj mimo neho a každý by mu mal ukazovať značný rešpekt.
helikopotvora pred 11 rokmi
niektorí by mali radšej ostať sedieť za počítačom
terredehermes pred 11 rokmi
do konca zivota distanc...dovi,dopo.
katribodkit pred 11 rokmi
konecne tam nekdo nesimuluje
birdman pred 11 rokmi
jednoducho je obycajny chudak smrad
hardcore89 pred 11 rokmi
keby som syn toho rozhodcu tak si najdem toho parchanta a roztrham ho...zmrd
palyop pred 11 rokmi
ma po futbalovej kariere a čo on aj tach chel byť boxer a ako vidno je vo forme:D
elfo pred 11 rokmi
a má po kariere trtko :D
nonsens pred 11 rokmi
heh, mal mu dat cervenu kartu, ale si to rozmyslel
stramak pred 11 rokmi
Cista komedie :D Jedna mrtvola uz tam lezi, rozhodci dostane pesti (ted nevim jestli nedostal hlavicku ten hrac za nim, protoze se drzi za frnak :D) a finale hrac s cislem 7 v cervenem .. Jak zacne skakat a rozhazovat ruce :D:D minimalne na oskara
madafakaaa pred 11 rokmi
ajtak chcel byt ekonom :D
rob1nho pred 11 rokmi
Jedna rana spi jak vrana :D
jajaja16 pred 11 rokmi
rozhodcovia :D zapredane skorumpovane svi..ne tak mu treba :D
kkmflex pred 11 rokmi
všetci tu odsudzujete na videu toho hráča a áno udrel rozhodcu, ale čo bolo pred tým? čo ak ten faulovaný hráč ako to v futbale chodí to len filmoval a on sa ho ani nedotkol a ty to chceš rozhodcovi vysvetliť a sa s tebou ani nebaví len ti švacne kartu ako to nasere nie ? to potom vyzerá ako by rozhodca bol podplatený a mal by aj on dostať doživotný dištanc :D