Britský výrobca spotrebičov pre domácnosti Dyson predstavil pred pár rokmi ventilátor, ktorý nemá klasickú vrtuľu. V istej predajni spotrebičov v Japonsku vytvoril kreatívny predavač pomocou týchto ventilátorov nekonečný tunel pre balóniky. Viac o výrobku: http://www.dyson.com/fans-and-heaters/co...

Test detekcie znečistenia ovzdušia čističkyAutor: rudy11118 649 videní

Borec a ventilátorAutor: suky21 541 videní

Novodobý ventilátorAutor: duri0821 159 videní

Morbídna rozprávka - VentilátorAutor: andrejko21 424 videní

Dannic feat. Dyson - The ReasonAutor: janok5523 videní

Ventilátor Arctic F12Autor: rudy1112 256 videní

Vrtuľa vs. guľomet (Slow Mo Guys)Autor: castaneasrativa55 806 videní

Mačka, novodobá otrokárkaAutor: bombarderis25 844 videní

Hlava vs. ventilátorAutor: tigrica20 647 videní

Hatari ventilátorAutor: terexzes33322 347 videní

Ventilátor z roku 1870Autor: rudy11119 331 videní

Jednoduchý spôsob ako prežiť tropické teplotyAutor: gomez32147 801 videní

Dyno test - ventilátorAutor: myslitel2 848 videní
aurelduch pred 11 rokmi
ne ma turbinu :DD
robiovic pred 11 rokmi
ale ma klasicku vrtulu v tom spodku.
ebe pred 11 rokmi
A čo strkajú do vnútra? :D
flugcoigfligen pred 11 rokmi
Amazing. Dat 300€, za to aby mi to len rozfukalo teply vzduch okolo mna. Co ja viem. Radsej kupim klimu za 700€, ktora ma aj nejaky efekt.
gunman8bb pred 11 rokmi
ved to bolo povodna prezentacia dysonu... z balonikmi ..
roberto1111 pred 11 rokmi
co s tím?ve šroubarne
mandzukic pred 11 rokmi
och boze preco som pozeral to video
xmiro1983 pred 11 rokmi
Bez vrtule pozrel som odkaz a vrtulu to ma jak lodna turbina.
xenonflash pred 11 rokmi
neda sa takyto ventilator bez vrtule spravit aj do PC?
bolimavajo pred 11 rokmi
Môžem dostať palec hore? Len tak bezdôvodne :)