Doga menom Sedem sa zrazu stala neviditeľnou a miestnosť opustila precíznym manévrom cez malé dvierka pre psov.

Dogue de Bordeaux v akciiAutor: kamikaze2227 319 videní

Sibírsky husky chce použiť mačacie dvierkaAutor: zajacit31 818 videní

Pes si vyhrabal celkom slušnú noruAutor: moriak20 997 videní

Nie každá mačka chápe dvierkaAutor: tomek18 414 videní

Nielen pre mačkyAutor: mondragora19 996 videní

Štvornohý zlodej darčekuAutor: katka4 500 videní

Okamžite mi to daj dole!Autor: peros26 966 videní

Ledva sa zmestilaAutor: srdce18 100 videní

Nemecká doga Hugo Autor: adka23566 838 videní

Aký krásny veľký plyšák!Autor: marlborka2017 883 videní

A ja si chcem tiež s tebou zacvičiť!Autor: lilinka6921 910 videní

Máme vytopený dom, kto za to môže?!Autor: vycapnik13 516 videní

Doga vs. korelaAutor: hessojasterak44 983 videní
legolas2420 pred 10 rokmi a 7 m
Ma zle svedomie.
r0dney pred 11 rokmi
Jak tie nohy potiahol zasebou :D :D :D :D
kardashianovarit pred 11 rokmi
No hentaké hebedo v dome :D :D
pojeptesa pred 11 rokmi
007
m0nc4 pred 11 rokmi
To jak moja kamoska ..sa jej narodili male maciatka a dala im mena 1,2,3 a 4 :D
niccolka pred 11 rokmi
krasna Doga :) ...no ale to meno :D
kasky13 pred 11 rokmi
aj ty naši politici by si mohli uvedomiť co všetko spravili :)
edo991 pred 11 rokmi
Meno ako číslovka, zaujímavé :) to by ma nenapadlo
rolandjx8p pred 11 rokmi
Asi som bol jediný, kto si myslel, že sa v tých dverách sprieči :D
mrpric3 pred 11 rokmi
a ja som si myslel, ze to iba macky a patkáne sa vedia prepchat cez klucovu dierku :D
tightfish3 pred 11 rokmi
Ovladanie psa: Pre nastartovanie sa ho spytajte ci sa znova hrabal v smetiaku. Ak chcete preradit rychlost na dvojku, spytajte sa ho to znovu. Tretiu rychlost sme uz bohuzial nevideli :D :D
kozoroh pred 11 rokmi
taky sexy hlas
georgeton pred 11 rokmi
Ja som chodil v minulosti robiť odpočty po bytoch a takéto niečo na mňa vybehlo :D tak som sa zľakol, že ma museli počuť aj v ostatných bytoch :D ... ale doga je náhodou veľmi kľudný pes a je jeden z mála veľkých psov, ktorým verím aj keď je cudzí ... napr. takému buldogovi by som neveril asi ani keby bol moj :D
ebe pred 11 rokmi
Hrabal! keď mi ani jesť nedáš a vyzerám ako somálčan :D
splasenekladivo pred 11 rokmi
to ani pes nemoze pocuvat vecne tie kecy
fonpaa pred 11 rokmi
dotycna si asi neuvedomuje , ze smetiak ma priamo v obyvacke.. a chudak pes vybehne von a na zahrade lan aj medved :D
adam2112 pred 11 rokmi
cakal som ze sa tam zasekne :-)
etan pred 11 rokmi
Ani nasliniť nemusel :D
scotak pred 11 rokmi
Tak dík.
scotak pred 11 rokmi
Chalani, čo znamená to číslo za rokmi napr. k52.Som tu nový, tak neviem.