Rekordný hod s basketbalovou loptou z výšky 126,5 metrov sa podaril partii Austrálčanov, ktorí trafili kôš pod umiestnený pod hrádzou Tasmania Gordon dam. Nie je však známe, koľko celý pokus o rekord trval.

Najdlhší hod basketbalkouAutor: che35 651 videní

Najdlhší hod basketbalkouAutor: demonoid31 856 videní

V AustraliaAutor: letecke6 151 videní

Austrália na Eurovízii 2019Autor: superman993 497 videní

Sviatočný futbal policajných koní (Austrália)Autor: conan16 546 videní

Zostrelený basketbalkouAutor: marlborka208 110 videní

Be'lakor - Hidden WindowAutor: demon94305 videní

Varenie bez sporáku (Austrália)Autor: radoslavmoska4 888 videní

Ponoriť sa do oblakov (Austrália)Autor: l3bron20 423 videní

Vítaz Austrália hľadá 2010Autor: sda10 645 videní

Za minútku poničené autá (Austrália)Autor: karolko23 015 videní

Krásy Západnej AustrálieAutor: matejjjj5 013 videní

Austrália má Talent 2009Autor: diutan79 881 videní
mansory pred 6 rokmi a 11 m
bohvie na koľký pokus sa hod podaril :D :D
acelacho pred 11 rokmi
kurva neviem si predstaviť koľko krát musel ísť dole po tú loptu po tých schodoch
traxda pred 11 rokmi
takých 7000 basketbalok muselo v pohode stačiť :D
sulec pred 11 rokmi
Tieto fotomontaze zacinaju byt pekne trapne.
supercar pred 11 rokmi
Už im bola zima loozrom tak sa radovali ked trafil :D
warond123 pred 11 rokmi
konečne možu ísť domov čo to tam celý deň skúšali :D
spinball pred 11 rokmi
Vraj to trafili po piatich hodinach...
docentvagimir pred 11 rokmi
tento rekord nemá zmysel
nick47 pred 11 rokmi
frajer by bol keby po každom nepodarenom pokuse zišiel dole pre loptu :D
nolack pred 11 rokmi
a co teraz?
steran pred 11 rokmi
keby som nechcel tak to tiež tak trafim ......
iskernik pred 11 rokmi
strasne som dufal ze ta lopta praskne
clovek113 pred 11 rokmi
V závere pádu nejako uchytilo loptu či kieho
altair2 pred 11 rokmi
Chudák ten, čo im tie lopty potom nosil. :D
seredan pred 11 rokmi
asi na trinástý pokus to dal.
londongirl pred 11 rokmi
a teraz zlacnie chleba ci co..
matejetam pred 11 rokmi
toto už bola trojka. či? lebo som nevidel čiaru
rvp20 pred 11 rokmi
a 4x po sebe je to frajer :D
esicko97 pred 11 rokmi
Sa podaril partii? :D Jeden hodil a ostatni sa len prizivia? Za to ze sa tak tesili? :D
exeless pred 11 rokmi
Jednou loptou trénovali :D