Začiatkom budúceho roku id softvér vypustí do obehu dlho očakávané pokračovanie hry DOOM. Môžete sa tešiť na krv, príšery a pekelný strach a adrenalín.

DOOM 2016 - peklo je späť!Autor: shitmaster42 318 videní

DOOM Gameplay Demo - E3 2015 Bethesda ConferenceAutor: satanovsyn3 345 videní

First person shooterAutor: mieschocker42 947 videní

DOOM (1993-94) vs. DOOM (2016)Autor: shitmaster50 743 videní

No Mans Sky Gameplay trailer E3 2014Autor: gzone4 962 videní

To je nuda, zahrám na na tehotenskom teste DOOMAutor: rudy11117 679 videní

Sunset Overdrive trailer - gameplay E3 2014Autor: gzone6 657 videní

Zaklínač 3 - Gameplay TrailerAutor: racoon3 883 videní

Doom 2 (1994)Autor: haunter2 805 videní

Battlefield 3 gameplay trailerAutor: hank904 159 videní

Doom Eternal Gameplay 3Autor: polaris2 437 videní

Operation7 trailerAutor: st3ve3 615 videní

Brutal Doom v20b TrailerAutor: hoax14 419 videní
heath pred 8 rokmi a 5 m
prave to hram a strasne ma to bavi
splasenekladivo pred 11 rokmi
vyzera to velmo dobre
solidus pred 11 rokmi
bulletstorm so serious samom :D barco dokopy ale vyzera to poriadne akcne ... tohorocne E3 zatial najlepsie doteraz, tolko mega pokracovani oblubenych hier co ohlasili sa len tak nevidi
jakub1302 pred 11 rokmi
Tak ja sa na toto veľmi teším ;)
kingdingeling pred 11 rokmi
Chcelo by to Doom Perverse v tejto grafike :D
ponk pred 11 rokmi
pamätám si, keď som hrával doom 3 staré dobré časy
majroxxx pred 11 rokmi
Kedy uz bude datadisc na diabla uz ma to nebavi behat dookola to iste
phanatic pred 11 rokmi
Engine vyzera na Wolfensteina a kedze je to tiez od Bethesdy tak dufam ze to masina zvladne ked wolfik ide krasne, ak nie chce to upgrade :D
victorthecleaner pred 11 rokmi
uz len zohnat new GPU kedze stara sla do vecnych lovist :)
ondej pred 11 rokmi
no jako hororovka už mi to téda nepřijde ... painkiller nebo quak 4 prostě už blbovina .. muj názor
legionar12 pred 11 rokmi
Čakali sme vyše 10 rokov ale nakoniec nám ID software ukázal ako má vypadať návrat krála (d)
A pre tých ktorý sa nevedia dočkať tak odporúčam zatiaľ mód brutal doom ktorý z pôvodného dooma spraví totálny masaker. Dokonca aj Id software sa pri vývoji doom4 inšpiroval týmto módom :)
nosferat pred 11 rokmi
Takto vyzerá kvalitne spracovaný trailer.
blackops2013 pred 11 rokmi
ako tu tak citam komenty niektorych mudrcov ze hry su pre deti a pod...uz davno to nie je len pre deti!zijem a pracujem v Anglicku a tu pocitacove hry drtia aj manazeri asi tak :)
thx456 pred 11 rokmi
Na tomto som vyrastal :D Ani neviem koľko krát som prešiel dooma :D
target pred 11 rokmi
Radsej Half Life 3 :)
manda pred 11 rokmi
nemam rada hry kde sa bojim :(....a preco vlastne ujo DOOM toto robi? preco ich zabija ?
anarki pred 11 rokmi
konecne poriadna hra , stara klasika , velmi sa tesim, mohli by spravit este novy quake, unreal tournament a budem spokojny
danpaul pred 11 rokmi
Vyzerá to dobre, aj fyzický model je fajn. Keďže to vyzerá tak, že pílou bude možné príšerky ľubovoľne naporcovať na nepravidelné tvary, môže ísť o zaujímavú úchylku.
borecloleckolec pred 11 rokmi
už se těším!!! :-) :-) :-)
eagle pred 11 rokmi
idkfa