Vsade kde zautocila US-Armada a znicila krajinu etekaju ludia prec :-(

Trump o tom že USA už nepôjde do vojen ak hoAutor: runda2891 322 videní

Mgr. Jan Kozák: Teologické příčinyAutor: slobodoslav1 092 videní

Masová vlna utečencov pohlcuje europuAutor: konopnik5 091 videní

CW0419Autor: frantisekjozef2 709 videní

CW0420Autor: frantisekjozef2 567 videní

CW0421Autor: frantisekjozef2 999 videní

CW0422Autor: frantisekjozef2 831 videní

Emigranti na útekuAutor: romales27 506 videní

Poľská liga rytierskych vojenAutor: rudy11157 750 videní

Nespokojní emigranti na slovinských hraniciachAutor: buntajtatar4 038 videní

Záchod ako z Hviezdnych vojenAutor: conan27 756 videní

Bitka v buse. USAAutor: andyrs19 239 videní

Zvuk laséru z Hviezdnych vojen?Autor: baltazarq23 611 videní
euro6nie6evro pred 11 rokmi
ku**a, aj ja si chcem buchnúť! Ten zo 0:40 dostal do boha :D
tinoarts pred 11 rokmi
To je pravda, ale to ich neospravedlňuje pred tým, že im nestačí akýkoľvek štát kde je mier, naopak, oni utečú do Bulharska, odtiaľ na Slovensko, zo Slovenska do Rakúska, a z Rakúska do Nemecka či Anglicka. Neutekajú za bezpečím, ale za ekonomikou, im nič nestačí. Taktiež, ja keby som mal možnosť utiecť z vojnovej krajiny niekam, kde je mier, tiež tú možnosť využijem, ale ku*va, držal by som hubu a krok, poslúchal by som na slovo, rešpektoval aj tie najmenej podstatné zákony a snažil by som sa, aby som tam zapadol a aby som tam ostať mohol. Tieto špinavé opice sú opačný prípad, česť výnimkám, ale pre väčšinu iba guľku do hlavy.