Gidget Retro Teardrop Camper je kompaktná alternatíva ku klasickým veľkým kempingovým prívesom. Vyrába ho austrálska spoločnosť a je dostupný v dvoch verziách Noosa ($24,750/16.800 Eur) a Bondi ($19,950/13.500 Eur). Niektoré údaje zo špecifikácie kempingového prívesu Gidget Retro Teardrop Camper: zostavený do 30 sekúnd, celo-izolovaný, "queen-size" postel, 1200 mm strešné okno, 21" TV DVD stereo prehrávač, vodovodný systém s 80-120 l vody, 30-litrová nádrž na odpad, 41 litrová chladnička, hasiaci prístroj, indikátor požiaru, 240V invertor, 12V, 240V a USB výstupy, LED osvetlenie, solárny panel, 85 - 100 Ah batéria.

DoubleBack T5 CamperAutor: therock28 040 videní

Oh Camper Camper LyricsAutor: erik115794 879 videní

Pozor na kemperov, ktorí majú naponáhlo!Autor: naceste27 768 videní

TeardropAutor: janok57 videní

Draumr™ - závesné lôžko pre kemperovAutor: kalatrava29 902 videní

Camper song cs 1.6Autor: plani3 855 videní

Čínsky kempingový stôl vyzerá celkom skladneAutor: melampyrum21 650 videní

Plná nádielka retro nostalgieAutor: tegernako39618 044 videní

Ghostrider bral seno pre svoje zvieratá na zimuAutor: paruman3 196 videní

Volkswagen camperAutor: top122 960 videní

Skladací obytný príves so sedlovou strechouAutor: mrtee17 293 videní

LKW príves - anhangen Stefan Hanzel OBNOVA.skAutor: zoltana6 022 videní

Na železničnom priecestí sa mu odpojilAutor: uhorkac7 883 videní
orlando2910 pred 11 rokmi
keby som chcel karavan tak aspon taky, v ktorom sa mozem normalne postavit na nohy a vystriet
ja01 pred 11 rokmi
bude pršať a panička bude vonku pod strieškou otáčať hamburgre :D
altctrl pred 11 rokmi
Ukradli to od Slovákov. Pred 2 rokmi som takýto karavaník skúšal na Agre v NR a ten vyrábajú Slováci. Vyrába ho firma (nebudem menovať) v Prešove.
mirec666 pred 11 rokmi
pojazdná rakva
slovakodrodu pred 11 rokmi
telka musi byť lebo keď idem do prirody tak chcem zaspavať pri reklamach že?
rolandjx8p pred 11 rokmi
Nič v zlom, ale keby som chcel karavan, tak už si kúpim poriadny a nie takýto pidi-vozík...
olleaffar pred 11 rokmi
No nic by sa nestalo keby to bolo o meter vyzsie .
pepperoni pred 11 rokmi
pre mna cista klaustrofobia.. :)
aryan0206 pred 11 rokmi
idem kempovat lebo si chcem uzit ne?..a ne cumiet na debilnu telku ajaj
hiko3 pred 11 rokmi
mohla to predvadzat v plavkach...inak super
g1mp pred 11 rokmi
Každý kto hral Counter Strike ten nadpis pochopí inak :D
jemijedno pred 11 rokmi
Ale ved taketo privesi vyrabaju aj v presove
issuething pred 11 rokmi
chutné
rav pred 11 rokmi
O chvíľu to bude v Lidly :D
marob22 pred 11 rokmi
a digestor?
ondrejhk pred 11 rokmi
kto tam kurva stále mľaská, lezie mi to na nervy
axelsvk pred 11 rokmi
A ked chcem pivo z chladnicky, aby som si obliekal pyzamko, obuval sa a siel zvonku otvorit kufor, aby som otvoril chladnicku... Najme ak vonku prsi, je to fakt zabava... :-D
A za 20 litrov, no nekup to.
menonepodstatne pred 11 rokmi
Ale kde budem srať? :D
machete pred 11 rokmi
V top geare by sa na ňom vyřádili
madic pred 11 rokmi
da sa kupiť v pohode aj za 2tisic ale bez toho predlženia :D