Počas manévrovania kontajnerovej lode v plavebnom kanáli sa stala chyba. Loďou nechtiac zlisovali jednu z ťažných elektrických lokomotív, ktoré ťahajú lode cez prieplav. Ťažko povedať, či bol na vine kapitán lode alebo strojvodca lokomotívy na opačnej strane kanálu. Pri incidente sa nikomu nič nestalo.

Panamský prieplav 2Autor: benyxxxxx24 179 videní

Ako je členený Panamský prieplav?Autor: internetomsvetom15 171 videní

Panamský prieplav počas 24 hodínAutor: vincentvega37 941 videní

Panamský prieplavAutor: oneandall19 445 videní

Plávame Panamským prieplavomAutor: elnorka7 563 videní

Rozširovanie Panamského prieplavu (2011 - 2016)Autor: dynamitero25 943 videní

Panamskí komentátori sa tešia z historickéhoAutor: arilus21 031 videní

Falkirské kolesoAutor: vincentvega92 320 videní

Zrýchlené zábery z premávky v PanamskomAutor: kalatrava15 994 videní

Vodné koleso FalkirkAutor: danger16 486 videní

Vodné dielo Gabčíkovo (28.5.2017)Autor: 19chicco7229 586 videní

Nákladné lode vs Suezský prieplavAutor: paruman7 271 videní

USS KearsargeAutor: lucasinoo3 602 videní
blekauti pred 8 rokmi a 4 m
sveho casu jsem o tom videl dokument a jestli si dobre pamatuji, tak od momentu, co ho zacnou tahat ty lokomotivy, tak by v tom mel byt nevinne. ale tohle vypada, ze se teprve pripravoval na pripojeni.
111kubo pred 8 rokmi a 8 m
mal otvorit okienko a odtlacit lod rukou ved bola na vode amater :D
tomasjedno pred 11 rokmi
no podla môho názoru asi fúkal bočný vietor alebo bol zvýrený prúd pod lodou ked ju začalo točiť..:)
danonimo pred 11 rokmi
keby ju tahali burlaci sa to nestane :D
richmonddd pred 11 rokmi
iba cítil, že dačo...
yazpo pred 11 rokmi
čo sa ti stalo? Keď som riadil lokomotívu, zrazila ma loď.... :)
mrpric3 pred 11 rokmi
ak sa to stalo v pondelok, nevidim v tom problem.... throw it on the monday :D
myscho123 pred 11 rokmi
Tiež taký nápad že tá lokomotíva musí ísť úplne po kraji... keby tam bolo dlhšie lano a šla by meter vedľa bolo by to bezpečnejšie..
tricky pred 11 rokmi
ten kapitan este urcite neskusal anal.
issuething pred 11 rokmi
Veď iba prispôsobil tvar tej lokomotívy. Nabudúce ju už neoškrie, keď pôjde zas okolo.
brunos pred 11 rokmi
Neustál takú rýchlu myšičku...
azrael pred 11 rokmi
To nič, Rusi s Číňanmi už chystajú lepší a širší kanál :)
poli pred 11 rokmi
praca v lodeniciach a na lodi je tazka a nebezpecna
lucaspo pred 11 rokmi
Nechcel by som poskriabat lak na takej drahej lodke :D :D
diablo666 pred 11 rokmi
to nám vezú tých migrantov?
martinh24 pred 11 rokmi
vlak sa zrazil s loďou... teraz som už asi videl všetko...
menonepodstatne pred 11 rokmi
Vždy mi je ľúto toho kto takúto drahú nehodu zapríčiní :/
elfo pred 11 rokmi
jasne že je na vine strojvodca na opačnej strane...
rodovarovnost pred 11 rokmi
Tak už vieme, prečo ten Panamský kanál rozširujú....
patrick24 pred 11 rokmi
To sa vyklepe a ešte dobre predá. Nikdy nebúrané, garážované, po prvom majiteľovi ;)