Takto to aktuálne vyzerá vo Francúzsku - Calais. Vraj mierumilovní imigranti.

Z denníku kamionistu - agresívni migranti vAutor: malosato53 883 videní

Sofistikovaný gang moslimských imigrantov vAutor: bbkraj2 164 videní

A migranti stále prúdia (Fr - GB)Autor: 3546872 243 videní

Ilegálni imigranti útočia na ľudíAutor: vpiatoksapije78 516 videní

Ako sa africkí utečenci dostanú do Británie?Autor: fenix20108 021 videní

Utečenci sa pokúšali zastaviť kamión (Calais)Autor: godzilla30 848 videní

Imigranti útočia na kamióny v CalaisAutor: henrich1869 108 videní

Dobrovoľníci, ilegáli a hyenizmus (Francúzsko)Autor: noone65 588 videní

Etnická vsuvka nového obyvateľstva v TalianskuAutor: velkyastar20 523 videní

Poľski kamionisti v džungliAutor: islamjezlo8 577 videní

Imigranti a ich spôsob (Titulky)Autor: henrich18613 102 videní

Nedonosená `Holandska` mládež napadlaAutor: velkyastar3 583 videní

Súčasné FrancúzskoAutor: ardzun671 videní
gatyaszan pred 10 rokmi a 1 m
kolko 250 000 € ste napočítali ?
dominator001 pred 10 rokmi a 4 m
a preto poďme voliť Mariana Kotlebuuuuu !
kext3r pred 10 rokmi a 5 m
Teraz na silvestra mohli využit granátomety v táboroch :D
pilgrim pred 10 rokmi a 10 m
Fízli na chrapúňov z iných krajín pošlú dve motorky a na miestnych občanov pošlú ťažkoodencov a vodné delá, úbohé. Zbabelci čo si len na slušných a pracujúcich občanov trúfajú.
clifford pred 10 rokmi a 10 m
Mám riešenie. Po sezóne , z letovísk Talianska, Chorvátska a Grécka môže EU využiť flotilu trajektov , prenajať si ju a zvážať tých magorov masovo . Alebo im postavme rovno most, nech to majú jednoduchšie . . .
debrik pred 11 rokmi
To je hrúza ! Takéto niečo tu nechceme ! / Plný kotol po krajnici, hlava - nehlava !/
niccolka pred 11 rokmi
hudba dobra :)
franta9 pred 11 rokmi
názov songu ? :D
legionar12 pred 11 rokmi
Podla mňa je to zámer EU sem naschvál púšťa ročne státisice moslimských imigrantov aby tu vzniklo z európy jedno velké kosovo. Potom bude v skoro celej európe velká občianska vojna z ktorej budú profitovať hlavne USA ktoré potrebujú vyrobiť nejaký obrovský vojenský konflikt aby mohli sa opäť dostali z dlhov a mohli predávať vojenský materiál obom stranám. Západ je stratený ale my a hlavne V4 musíme tomuto tlaku odolať a vyhnúť sa občianskej vojne ktorá nastane možno už v tomto desaťročí!
erkules pred 11 rokmi
o chvíľu je to aj u nás :( takže, kto by mi vedel zohnať nejaký obušok :D
ufc pred 11 rokmi
20.6.2015 !!!
nymino pred 11 rokmi
tak sa vsetci zameriavaju na tuto problematiku-tak sa to silne viri (lebo migranti tu boli uz predtym v hojnom pocte.pol balkanu sa sem presunulo) ...uvidime co sa tym chce zakryt... podpisujte si co chcete,burte sa ako chcete,uz davno je rozhodnute aj bez vas (nas)
paulosk pred 11 rokmi
Ako sa vola ta prvá pesnička kde spieva I need somebody.Neviem to nikde najst
111memphis pred 11 rokmi
včera som podpisoval peticiu...hadam to k niečomu bude
pacidekor pred 11 rokmi
a toto chceme, Slovaci?
jankatt pred 11 rokmi
mat tak Bozenu 5, tak sa tam idem povozit :D
umpiklumpik pred 11 rokmi
Ak by niekto hladal song
DJ Snake, AlunaGeorge - You Know You Like It
konopnik pred 11 rokmi
Ako mi píše kamarát z francie:
s tohto bude raz VOJNA pamatajte
panternoci pred 11 rokmi
podla mna my sa ich bat nemusime...aj slepy vidí ze tu uz nieje co kradnut a zivot tu stoji za prd. a ano som tu ostanem tu len nemam koho nasledovat kto by nas z tejto biedy vytrhol
jankatt pred 11 rokmi
boze... nech to nepride k nam... ja nechcem ist do basy