Tvarovaním rotujúcej oceľovej rúry pomocou plameňa vznikol pekný a hlavne odolný svietnik.

Nôž z damaškovej ocele (Výroba)Autor: henrich18613 750 videní

Výroba drevenej misy z troch druhov drevaAutor: junem52 804 videní

Tradičná výroba vidličiek v kórejskej firmeAutor: kobrick16 006 videní

Výroba Dláta z damaškovej oceliAutor: monsio2 780 videní

Lovecký nôž z damaškovej ocele (výroba)Autor: kapo6654 704 videní

Ručná výroba KatanyAutor: toftik30 363 videní

Výroba ručného Japonského nožaAutor: monsio3 553 videní

Kocka v kockeAutor: nepster20 144 videní

Výroba zaujímavého prívesku s rotujúcimAutor: zolibuko11 772 videní

Kuchársky nôž pre geekov a nerdovAutor: furikar17 324 videní

Ručná výroba noža z damaškovej oceleAutor: martin492123 075 videní

Ručná výroba kuchárskeho nožaAutor: kapo6648 131 videní

Výroba damaškového noža z motocyklovejAutor: arilus109 643 videní
genius92 pred 9 rokmi a 12 m
Takže už vieme ako v minulosti vyrábali na hradoch svietniky :D
harlemsejker pred 11 rokmi
čo to za anketa kua odkial to mám vedieť nemám iphone 6s :D
myscho123 pred 11 rokmi
Načo mi je odolný svietnik, ktorý sa v súčasnosti používa ako dekorácia? Na sebaobranu?
matsonics pred 11 rokmi
to som tu jediny co mu nejde prehrat ziadne video? :(
corvo pred 11 rokmi
toľko námahy a energie spotrebovanej pre niečo čo v dnešnej dobe využiješ, možno tak raz-dva krát ročne... ale pre laika fajn video... :)
cobra99 pred 11 rokmi
opravím autora popisu. Plameň neslúži na tvarovanie, ale na zahriatie ocele, aby sa stala tvárnou a mohla sa mechanicky tvarovať
alisdair pred 11 rokmi
Keď vidím tieto svietniky hneď si spomeniem na Skyrim :D
greml pred 11 rokmi
1:00 - Analny kolik :-D
generalstokurev pred 11 rokmi
ten zapalovac mi pripomenul ze aj dnes si treba dat
ado095 pred 11 rokmi
strašne ma bavý pozerať na videa kde sa dačo vyrába :)
mirec81mirec pred 11 rokmi
2:24 - pietna spomienka na nase drahe zosnule posuvne meradlo
aperitivo pred 11 rokmi
a to na starom sustruhu spravil na jedno upnutie vsetky tie kuzele ? :O
krapula pred 11 rokmi
parada, rura bude asi na sustruhu??