V týchto dňoch prebieha v Ázii športová súťaž "Southeast Asian Games". Filipínsky tím reprezentujúci v skokoch do vody na tohtoročný, v poradí už 28-ročník určite nezabudne. Odišli s nulovým bodovaním.

Trenažér skokov do vodyAutor: calado6619 805 videní

Ladné skoky tučného skokanaAutor: deflo16 719 videní

Skoky do vodyAutor: bull3032 608 videní

Skoky do vodyAutor: deluxor21 004 videní

Prasačí skok do vodyAutor: duri087 189 videní

Skoky do vody 2Autor: tigrica8 076 videní

Skočíš?Autor: therock23 354 videní

Nevadí, veď aj tak v tej hlave nič nemá!Autor: smoop13 373 videní

Keď strapáčik skáče z výšky do jazierkaAutor: therock15 058 videní

Backflip do vodyAutor: 12error26 332 videní

Choďte všetci z cesty, skáčem z útesuAutor: luda21 840 videní

Najlepši skok do vody v roku 2012Autor: actives78 654 videní

Skoky do snehuAutor: jolaus11 874 videní
bukaj12 pred 11 rokmi
trenovali na vescom mostiku a teras im to nevychadza
geri86 pred 11 rokmi
Nech da nohy od seba frajer jeden :D
matthiasbaron pred 11 rokmi
Noačo. Ja by som tam skočil bombu v lepšom prípade a v horšom čapáka :D
lh11 pred 11 rokmi
Ti Filipinci trenuju na mostiku o 10m vyssom alebo co?
syndicate pred 11 rokmi
zlomil som sa :D :D :D
barakuda969 pred 11 rokmi
zabudli ze kacu z nizsieho mostika :D
barakuda969 pred 11 rokmi
aspon nesedia za pocitacom :D stare ale osviezi nie? :D
pucher pred 11 rokmi
V tom malom bazéniku neviem či sa smiali, alebo plakali :D Ale aj tak sú to borci,....a minimálne sa zúčastnili :D
foka pred 11 rokmi
Keby sa to stalo jednemu z nich tak pochopim, ale nech mi nikto nehovori ze toto nebola stavka!! Neviem ci sa da na to podat, ale podla sa niekto nabalil...oni dvaja minimalne.
cobra99 pred 11 rokmi
podľa mňa sa o niečo stavili a vyhrali
paradoks pred 11 rokmi
zase raz videjko s TOP komentamy poplakal som si dakujem :D
dagon666 pred 11 rokmi
ale beru to s humorom a to je dobre :D
clovek42 pred 11 rokmi
to je nejake komicke duo?
vierulik pred 11 rokmi
100 bodov za plesk :D
brunos pred 11 rokmi
áále čo, dobré to bolo...:D
misiak912 pred 11 rokmi
Bože no tak im niekto dal po 500 evri, nech urobia show-ku. :D Určite je to viac ako by dostali od štátu za prvé miesto! :D :D :D
tinoarts pred 11 rokmi
Nehcápem. Tie skoky boli v pohode. To potom oni hodnotia 0-10 iba čisto dopad, alebo čo? Tomu hovorím kurva objektívny šport.
vysokaskolahrou pred 11 rokmi
chcel by som tu zodpovedať na pár otázok:
1. prečo chodia do malého bazéna po skoku? -
Miesto bazéniku môže byť aj sprcha a je to čisto z hygienických dôvodov.
2. prečo nedostali aspoň bod za otočky? -
skokan si vždy dopredu ohlási, aký skok bude skákať, ak to nedodrží, dostáva 0 bodov. V týchto prípadoch sa ukončenia (doskoky) nekonali, takže nedodržali plán = nula bodov.
3. prečo skákali tak zle? - obtiažnosť 3.0, je jedna z najvyšších, pravdepodobne chceli ísť na medaile, žiaľ trénovať obtiažnosť 1.5 - 2.5 a potom skákať obtiažnosť 3.0 nevydá vždy
hudecekmarcel pred 11 rokmi
A viete kto vyhral? Ja nie ale tychto videl cely svet :D tak kto je frajer teda? :D
edo991 pred 11 rokmi
to je tak, keď z lovu mušlí ich vytiahli na turnaj