Skvelý zostrih z tohtoročných najnebezpečnejších moto pretekov na svete Isle Of Man Tourist Trophy, ktoré končia dnes v piatok 12.6.2015.

Isle of Man TTAutor: graigjones39 622 videní

Isle of man Tourist TrophyAutor: wl4do45 721 videní

Isle of Man TT atmosféraAutor: stonebull15 032 videní

To najlepšie z Isle of Man TT 2012Autor: v4v84 507 videní

TT Tourist Trophy - (Stratovarius)Autor: palink0dca13 141 videní

Reakcia na pretekárov Isle of Man TTAutor: vycapnik56 946 videní

Priemerná rýchlosť 212,9 km/hAutor: vpiatoksapije112 094 videní

Isle Of Man - Tourist Trophy 2012Autor: fastmm46 808 videní

Pretek samovrahov: Isle Of Man - Tourist TrophyAutor: fastmm129 670 videní

Takmer smrteľná nehoda v rýchlosti 240 km/hAutor: romales34 779 videní

Isle of Man TT - ZostrihAutor: emk127 480 videní

Nehoda na Isle of ManAutor: dzefoxo40 114 videní

Isle of Man TT 2Autor: rasputin22610 873 videní
lukyluky pred 7 rokmi a 9 m
myslim ze keby tam medzi nich isiel jazdit ROSSI tak sa poserie od strachu... toto je extrem
morpheus pred 7 rokmi a 11 m
nezodpovední... žena + dieťa a oni toto...
steve322 pred 9 rokmi a 7 m
boha prenich to musi byt ake divne ked idu v aute 90km/h :D si myslia ze stoja :D
edelric pred 9 rokmi a 9 m
No nechcem vedieť koľko adrenalínu sa im napumpuje do krvi keď sa im rozklepe motorka.Len sedím za PC a pozerám na to tak mám husiu kožu :).Idem asi prevetrať Apriliu Tuono :D :D
elsheik pred 10 rokmi
Vie niekto ako sa vola pesnicka ? Dakujem.
many pred 10 rokmi a 6 m
Trebalo by im závozníka ako na ralley aby im dopredu hovoril kde bude zákruta :D
obelixus pred 11 rokmi
90 precent tych co tam jazdia maju na motorke viac nacuvane ako mudrlanti na tejto stranke do predu najazdene :D
heligonkarisdt pred 11 rokmi
to chce kurwa odvahu
hsgid pred 11 rokmi
Kam sa na nich hrabu piloti F1
aryan0206 pred 11 rokmi
tak isto aj Le mans su pani..ale to su skor vytrvalostne preteky :D
kaka12370 pred 11 rokmi
Sú top u mňa...
robiovic pred 11 rokmi
Takato by mala byt aj F1 ale bohuzial sa z toho stala show pre smotanku.
ujovecernicek pred 11 rokmi
počul som že rezervácia na trajekt na ostrov a rezervácia na ubytovanie sa robí rok dopredu .
devil2 pred 11 rokmi
co ti pere? ina rychlost, malinka nepozornost a budu na sracky, asi su im ich zivoty lahostajne
docentvagimir pred 11 rokmi
žiaden navigátor, obdivujem ich ako si dokážu zapamätať cestu
liamnoel pred 11 rokmi
toto su blaznii...sak tam medzi domami stači mala chyba a uz je vybaveny...
piroha pred 11 rokmi
ziadna zena s dietatom tam nechce pustit svojho muza. ona ho urcite nechcela pustit ale nemala na vyber... je rada ze zije ... 2:41
misulin pred 11 rokmi
to su ale neuveritelné stroje
fantasticosk pred 11 rokmi
Zbytočne riskuju , jedne jedina chyba , nemusi byt jeho a je na druhom ostrove.
majkljibb pred 11 rokmi
ani jeden sa z nich nemoze bat smrti ... respekt