Šikovný vinohradník sadí štepence viniča hroznorodého. Pravdepodobne je platený úkolovou mzdou.

Bodke chutí hroznoAutor: jamax002 850 videní

Kompletný servis motorky Yamaha aj s výmenouAutor: motoride10 256 videní

Takto si náš havo pochutnáva na hrozne :DAutor: mary2022 573 videní

Prvá pomoc na stavbeAutor: dynamitero45 822 videní

Ukrajinský robotníkAutor: marlborka20159 741 videní

Robotník pohoďákAutor: tigrica36 986 videní

Poľský robotník problém nevidí!Autor: vector20 243 videní

Katie presádza kvetiny!Autor: pooldead52 500 videní

Opitý ruský robotník pripravuje cestuAutor: killuminato46 643 videní

Mexický miliardár a jeho zákazkové RolexkyAutor: lukotypek28 906 videní

Daj mu plávacie koleso a hladidlo!Autor: krapula13 408 videní

Chamtivé dikobrazy milujú hroznoAutor: miloslav815 181 videní

Keď robotník na stavbe počuje svojuAutor: godzilla64 164 videní
clovek113 pred 4 rokmi a 4 m
šecci sa dnes ponáhlajúú..
tahanovcan pred 11 rokmi
a co je na tom zasadi 10 tie vyhonky a ide si sadnut pod strom...
cobra99 pred 11 rokmi
hentaké tempo je vo Volkswagene. Ale naozaj. Tento týpek to robí len na videu, potom má pol dňa pauzu.
foka pred 11 rokmi
Keby bol plateny od hodiny, isto sa tak neponahla :)
baset pred 11 rokmi
některé kopry nejdou popsat
palis600 pred 11 rokmi
čas sú štepence :D
clovek42 pred 11 rokmi
to sa mi nezda...ze by mexicania presli na vino? skor vynasli novu drogu z vinica :)))
gani pred 11 rokmi
A čo n a to Nina a ivan? :D
menonepodstatne pred 11 rokmi
Zamestnanec mesiaca vyhrá víza do Ameriky :D
checkmate pred 11 rokmi
Bodaj by nemakal ked mu poza chrbat chodi jeho otrokar :)
gabo27 pred 11 rokmi
dobry makac keby robil na Slovensku este 5 robotnici by okolo neho stali a sledovali ci robi dobre :D
zinomaster pred 11 rokmi
dobrá norma!
dunco pred 11 rokmi
Raz nám na školení v škodovke vravel technolog rozdiel medzi Slovákmi a Čechmi.Stavia sa linka a ručná operácia na nej:20 Čechov chodí okolo a vydumuje, ako sa to nedá spraviť.Príde Slovák a spraví to za pol hodiny, miesto jednej hodiny.Nie, nieje to bájka a technolog bol ČECH.
hudecekmarcel pred 11 rokmi
ak ma EURO na hodinu ma sa co obracat
ewik77 pred 11 rokmi
uf a ani nechcem vedieť aký je tento chalan večer hotový :( ... a keby len večer. Ráno sa z postele určite ťažko zviechava.
diablo666 pred 11 rokmi
Dolinský z Burliveho Burčáku by mal z chlapca radosť...
pantherito pred 11 rokmi
20x zrýchlené?
vyrushx pred 11 rokmi
sikovny ale skodi si sam sebe ;)
pista3000 pred 11 rokmi
fake nasil 1 a dali tam slucku :D
wampirus pred 11 rokmi
to len pred kamerou :) takto dlho pracovať by nevydržal jeho chrbát :)