Thomas Walter oslavoval 91. narodeniny, keď sa ho rodina spýtala, či splnil všetky veci v živote, ktoré si naplánoval. Povedal, že už ostala len jedna vec, ktorú nikdy nespravil. Nikdy nevycúval zo zatvorenej garáže, naschvál.

Ked ma chytí nostalgia...Autor: zenox3 285 videní

Splnený sen (Maťka)Autor: mkrec213 309 videní

Paraglajding s invalidným vozíkom .Autor: dobrozvitazilo1 631 videní

Zhanam garazAutor: tlaker10 425 videní

Facebookové video Waltera WhiteaAutor: vincentvega4 064 videní

Najužšia garáž na sveteAutor: bojovnik70 817 videní

Ruský kutil vám predstavuje Bentley UltratankAutor: maschinero25 155 videní

Najmladší kuriér na sveteAutor: jalegenda4 621 videní

Mobilná garážAutor: henrich18616 164 videní

Letí, letí auto letí! (USA)Autor: zajacit28 632 videní

Všetko najlepšie Paťka!Autor: tessa710975 165 videní

Nepraktická garážAutor: tigrica39 458 videní

Šťastné narodeniny !!Autor: jelimanekkukuric14 390 videní
6lukino66 pred 11 rokmi
nschval? Cize doteraz ju demoloval len nechtiac :D
bastard pred 11 rokmi
Prvý majitel,dôchodca, nikdy neburane :)
jajaja16 pred 11 rokmi
nevazi si co ma, nech pride hurikan na neho :D
sino pred 11 rokmi
Zo slovenskej garaze by tak lahko nevycuval :D
riposvk pred 11 rokmi
Vilko splnil niekomu další sen :D
stanleysaty pred 11 rokmi
tu je dedo za mlada??? http://www.mojevideo.sk/video/240b3/cokolvek_robis_pouzivaj_hlavu.html
caporegime pred 11 rokmi
Môj sen je preletieť dverami susedovej garáže :D
clovek113 pred 11 rokmi
Prilby?
arcrue pred 11 rokmi
Cuval, naco mu boli pasy?
ado095 pred 11 rokmi
prečo je v popise na konci napísané to naschvál ? :D
pleyboyz pred 11 rokmi
Dnes som spravil vodicský !!!!!!!!!!!!!!
neviemsvojemeno pred 11 rokmi
Hm. Keď budem mat 91. a budú sa ma pýtať na posledné želanie, tak im poviem že ešte nikdy som nenacúval s tankom na luník 9
brunoo pred 11 rokmi
s totu prilbu co nacvičoval? Skoro jak zváračská helma :D :D keď še už chystal na toten druhy svet pototym jeho praňu ta mal si zobrac dajaky kabriolet :D :D
srn0cka pred 11 rokmi
den 22: rodina si stale mysli ze to bolo naozajstne zelanie a nie vyplod stareckej demencie :)
azrael pred 11 rokmi
no neviem, ja by som si to v tej prilbe vôbec nevychutnal :D
bloodykok pred 11 rokmi
ako seriozne tie prilby ? cakali ze ked vycuva s garaze tak padne rovno do priepasit ? :D inak si to neviem vysvetlit :D
clovek113 pred 11 rokmi
Na toto nebolo treba čakať tak dlho. Tak dlho sa zvyčajne čaká na vycúvanie z murovanej garáže
haizel pred 11 rokmi
a tak zistili že to bola susedova garáž :D :D
espero pred 11 rokmi
tú prilbu si mohli odpustiť, papierové steny by som prerazil aj na bicykli
nevada pred 11 rokmi
no boože ja som chcel vždycky stlačiť spúšť na detonatore a vyhodiť do vzduchu parlament alebo kostol xDDDD