Žiačky sa v triede rozohnili a začali tancovať na laviciach. Jednému študentovi to však prekážalo.

Napravil si chrbticuAutor: cocacola30 881 videní

Snáď mu už ten invalidný dajúAutor: keporkai19 354 videní

Ako si napraviť chrbticuAutor: tigrica61 799 videní

Ako si jednoducho zlomiť chrbticuAutor: tigrica32 858 videní

Návod, ako si môžeš pomocou hojdačkyAutor: godzilla5 438 videní

Na Wipeout si zlomila chrbticuAutor: uhorkac33 362 videní

Som v pohode, v pohode som! (salto vzad zoAutor: tommygun15 430 videní

Miestny chiropraktik si zostrojil doma inverznýAutor: mg19 200 videní

Nie je umenie len pristáť, ale aj zastaviť!Autor: pelargonium33 830 videní

Ako si zrovnať chrbticuAutor: benyxxxxx15 398 videní

Si v poriadku? Áno, ale asi budem potrebovaťAutor: loktibrada6 135 videní

Napravené chrbtice a iné nehodyAutor: doddo201225 514 videní

K.O. chvatAutor: peros34 285 videní
oufa pred 10 rokmi a 12 m
som jediný kto v popise čítal ,,žiačky sa v triede rozhonili ? :D
supo88 pred 11 rokmi
aha opice tancuju
niccolka pred 11 rokmi
au :/
araves pred 11 rokmi
Zaujimavé že všetci Amíci čo sa správaju ako opice su čierny hmm.. čím to bude
demon3night3 pred 11 rokmi
Ked povolia tych pristahovalcov, tak toto bude Slovensko v roku 2115
jason1 pred 11 rokmi
to je ako v zoo keď opice čakajú na večeru
rastik2525 pred 11 rokmi
ten hajzl :D
zduro pred 11 rokmi
to je niaky skin nie ?
holota pred 11 rokmi
ked sa nevedia spravat
lukaskosk pred 11 rokmi
Ale veď on tam má právo sedet :D
nyor25 pred 11 rokmi
evolúcia .. zo stromu zliezla na zem
skylarka pred 11 rokmi
Páni, ale sa vyrojilo rasistických poznámok! Ja neviem, mne by tancujúca ženská na školskej lavici vadila bez ohľadu na farbu pleti.
kardashianovarit pred 11 rokmi
Tiež by mi to vadilo, kto to má počúvať to ich cececevale cecece?
sopekxxx pred 11 rokmi
Mozog ľudí s čiernou pleťou je asi na úrovni Opice (Nechcem urážať tak inteligentné zviera).
michok pred 11 rokmi
chiropraktik to sa pozna...
tomino610 pred 11 rokmi
rit stlmila náraz,ale opice su na to stavane....
devil2 pred 11 rokmi
po stole sa nebeha
macinka pred 11 rokmi
no a ? nemátam čo šlapať :D
katribodkit pred 11 rokmi
vzbura otrokov...
riposvk pred 11 rokmi
kde je X-ray snímok z Mortal Kombatu ? :D