V skutku originálny fór, ktorý vás s istotu rozosmeje. Ktovie, či to nebol náhodou tento srandista: http://www.mojevideo.sk/video/1453d/arab...

Tá mačka vie chodiť po rebríku?Autor: pejoke16 859 videní

Rebrík pre kutilovAutor: karolko18 765 videní

Títo dvaja sú horší ako Pat a Mat (rebrík)Autor: tchoroid6 227 videní

Sprostá hlava nebolí (Rumunsko)Autor: fantomas61 498 videní

Si v poriadku? Áno, len odpočívam!Autor: fifik1070 844 videní

Drsný boj o rebríkAutor: marlborka2023 795 videní

Ten rebrík by sa mal dať ešte viac vysunúť!Autor: loktibrada20 765 videní

Mozgový atlét si postavil rebrík naAutor: birmikles12 353 videní

Len sa teraz nehýb, lebo sa poriadne strepeš!Autor: buchnad6 721 videní

Ale je trpezlivýAutor: dominogator31 014 videní

Emanuel Bacigala z Popradu, vyfasoval novýAutor: dynamitero23 984 videní

Vraj medvede nevedia loziť po rebríkuAutor: biolog16 798 videní

Rebríkolezec z Las VegasAutor: hladacik63 252 videní
jajobigisback pred 11 rokmi
škoda, že ho netrafil tou topánkou....
aperitivo pred 11 rokmi
rozum jak pes :D 100 krat sa necha nachytat :D
metladanco pred 11 rokmi
keby to spravil mne tak sa zdrbem dole, lebo veľa ráz keď som takto zliezal rebríkom som sa proste sputil lebo som rátal s tým, že tam rebrík je a vedel som že nohou naň došliapnem. Drbol by som mu rovno na hlavu chujovi :D
clovek113 pred 11 rokmi
Skočil by som mu na kárk
delirious pred 11 rokmi
prestahoval som sa a musel som prejst z optickeho internetu na DSL od telecomu.....doteraz som nikdy nechcel umriet :D :D
michok pred 11 rokmi
fiha, topanky po nom hodil! ten musel byt riadne nasrany... neskutocna urazka
ebe pred 11 rokmi
ty zlý terorista :D
somba pred 11 rokmi
Zaujímavé, ako vždy presne vedel, kedy chce ten na streche liezť na rebrík. Keby to nebolo hrané, raz by mu to vyšlo, ale viackrát nie.:D
adonis pred 11 rokmi
originalny for to je.. az kym mu nepovolia ruky a nezlomi si chrbticu. som za zarty ale zivot cloveka nauci ze s niektorymi vecami sa nezartuje.
pojeptesa pred 11 rokmi
svina indicka blazniva
neviemsvojemeno pred 11 rokmi
:D :D pripomenulo mi to prince of persia
srn0cka pred 11 rokmi
boze ako nechcem ale zase je to nutne :( fake (forik ale vyborny :D )
michaello pred 11 rokmi
mohol zoskočiť by bola väčšia sranda :D :D :D
clovek113 pred 11 rokmi
To sú také opičie srandičky..
tarazed pred 11 rokmi
Skoro mu skocil do usmevu :P
duro924 pred 11 rokmi
aký prije**ný už som len to čakal kedy sa mu pustí do krku :D
matthiasbaron pred 11 rokmi
Nacvičoval gymnastiku :)
flopsaid pred 11 rokmi
.)
quixik1 pred 11 rokmi
zakerak.. :D
analnyhnis pred 11 rokmi
P1čovina. Veď po druhom neúspešnom pokuse by požiadal toho s kamerou o pomoc nie?