Žena nevedomky "vytuningovala" motorku účastníkovi premávky, ktorý video natočil. Spätné zrkadlá sú podľa vodičky tejto Toyoty RAV4 iba na okrasu.

Toto sa naozaj môže stať iba žene za volantomAutor: krapula24 898 videní

Keď trubka cúva na sedmičkovom BMW (Ukrajina)Autor: buntajtatar112 263 videní

Ako žena z garáže s autom cúvala (Rusko)Autor: vpiatoksapije39 123 videní

Žena za volantom 2Autor: saviola194 610 videní

Motorkár sa zrážke s autom vyhol, no potomAutor: buchnad15 672 videní

Žena za volantom omylom zabila svojho brataAutor: glezgot55 387 videní

Nasliníme a dobré to bude (nechceli by ste priAutor: sportforlife37 729 videní

Maximálne otáčkyAutor: kobrick72 240 videní

Keď žena cúvaAutor: panzerr43 858 videní

Nabúrala tucet áut a zdrhla (Rusko)Autor: naceste19 837 videní

Moja milá, ty radšej nesadaj ani na bicykelAutor: loktibrada10 189 videní

Ženská za volantomAutor: tigrica45 678 videní

Žena za volantom 4Autor: antverti34 191 videní
klajbas pred 10 rokmi a 2 m
Takto to vypadá keď vodiči namiesto použitia zrkadiel, vykrúcajú krky dozadu, neviem čo je to za blbý zvyk asi to bolo vo filme tak to robia všetci ale už sa stalo že do mňa nacúvali a že ma nevideli, jasné keď sa točia všetci ako sovy.
taketotunebolo pred 11 rokmi
Bodaj by ho aj videla v speťákoch keď ich ma nasmerované na seba
minxon pred 11 rokmi
zdravým šoférky zo ksichtom na skle,
idú iba do Billi a rýchlo naspäť,
je jasné ne prednosť aj keď sme na hlavnej,
ja snáď nezatrúbim ani keby ti to zhasne.
kkk pred 11 rokmi
aspon ze nesedi doma za pocitacom...
anett pred 11 rokmi
ježis ja by som ju zabila..a to ani nemám motorku
muszi pred 11 rokmi
nechápem ako môzu byt tieto novsie fúriky schválené do premávky ked je z nich taký obmedzený výhlad,ale uz ked narazím do niecoho tak zastanem a zase automatická prevodovka pre blbých jej umoznila takto sa vyskriabat na celú motorku inác by jej zhasol motor,poslal by som ju spät do stredoveku a este zopár velmi vela ludí :)
kozoroh pred 11 rokmi
shit happens
corcor pred 11 rokmi
juj, dačo drnclo, čo spraviť? pre istotu pridam plyn a dorazím to! :D
himmlerovky pred 11 rokmi
nemá tam ko*** na motorke čo zavadziať :D ale predvídať, keď už sa dal na darovanie orgánov
kardashianovarit pred 11 rokmi
Boha jak by som jej naložil, byť tým motorkárom tak ju zhulákam, že až ...
teza pred 11 rokmi
pán policajt ale on mi podbehol pod auto
mausl pred 11 rokmi
Ale hlavne, že ženská šoféruje SUV. Veď čo manžel to zatiahne a ja si pôjdem ďalej. Prečo tak píšem? Vlastná skúsenosť :P
tommy01 pred 11 rokmi
Ty kokos, ja by som ju zabil. Späťáky jej nenarástli?
ericcteuzo pred 11 rokmi
:o:o:o:o:o:o
ericcteuzo pred 11 rokmi
:-o
breza5 pred 11 rokmi
Takej žene je zobrať vodičák málo :)
espero pred 11 rokmi
čo ak jej nikto nepovedal, že auto môže ísť aj dopredu?
riposvk pred 11 rokmi
moja prvá reakcia ako som to uvidel. ježišimária.. pi.a :D
dalsivajcak pred 11 rokmi
Bohovo som sa na tom zasmial :D Neviem prečo, proste mi to celé prišlo neskutočne komické :D Ale škoda tej motorky...ako si tá piča mohla nevšimnúť, že na ňu nabieha, veď musela cítiť, ako jej dvihlo auto.
masterrace pred 11 rokmi
kde je problem, dala mu sancu odstupit :)