Tvorivá skupinka chalanov z CorridorDigital natočila video na skutočných miestach, podľa ktorých sú vytvorené tie virtuálne v hre Grand Theft Auto. Hudba: Carpenter Brut - Paradise Warfare

Keď v Los Santos zapadne slnko (GTA V)Autor: wilonator72 003 videní
![Grand Theft Auto V Trailer #2 [HD]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/95032.jpg)
Grand Theft Auto V Trailer #2 [HD]Autor: xerosk24 778 videní

GTA V gameplay - 1. misiaAutor: gabash37 253 videní

Grand theft auto IV ep - 3Autor: frostmine5 567 videní

GTA 5 Triky 1Autor: kifflom8 907 videní

GTA V Letsplay #01Autor: askagangsta25 414 videní

Grand theft auto IV ep - 2Autor: frostmine3 568 videní

Grand Theft Auto IVAutor: brekeke20 470 videní

GTA V - vojna s políciouAutor: bishop50 382 videní

Grand Theft Auto V - trailerAutor: terexzes33350 383 videní

Grand Theft Auto V: mód pohľadu z prvej osobyAutor: shitmaster78 919 videní

Grand theft auto IV ep - 1Autor: frostmine5 934 videní

GTA V letsplay #02Autor: askagangsta9 873 videní
morticon pred 6 rokmi a 1 m
masaker, ako to dokazali natocit :)
sramslnieckarom1 pred 7 rokmi a 7 m
dobra grafika.
chocholousek pred 8 rokmi a 6 m
To je určite realita. Ale ako to urobil s tými peniazmi? Mal ich v ruke keď mu švacol po hube?
swazy pred 8 rokmi a 7 m
teraz neviem či to je gta naozaj alebo je to natočene video
sooolaresss pred 10 rokmi a 2 m
super
solares pred 10 rokmi a 3 m
super video inak mam pocit ze tie miesta su niekde v/pri los angeles
jang pred 10 rokmi a 10 m
Toto treba našim mladým aby úplne zdegenerovali, však o to ide niektorým ľuďom....
supercar pred 11 rokmi
Najlepšie by bolo zfilmovat gta v hollywoode :D
tumo pred 11 rokmi
wau, to je super :o Dlho som rozmýšľal, či je to GTA 5, alebo realita :D
ebe pred 11 rokmi
Kopčia české GTA 2 :D
heligonkarisdt pred 11 rokmi
takto si predstavujem hry v dalekej budúcnosti :D :D :D :D :D
matthiasbaron pred 11 rokmi
Iná brutalita. Sú to páni. Klobúk dole :)
candy pred 11 rokmi
Je to fake .. neni možné aby nenaje*bal s autom :D
kardashianovarit pred 11 rokmi
Keby tá grafika bola v skutočnosti takáto tak dám v práci ihneď výpoveď, kupujem 4K TV a .. veď ostatné viete :D
buster pred 11 rokmi
v GTA deti predsa niesú :D
fodus pred 11 rokmi
Pekný Ford Focus ST na konci :)
bosstonmarsden pred 11 rokmi
:o perfektne :o
bravisimo pred 11 rokmi
Však to je skutočna hra..nachytali vas !
88riko pred 11 rokmi
ma to grafiku ako realita.. uz len grafiku .. nebojte sa, nie som mimo ..
reydo pred 11 rokmi
kvalitna robota .. kto na to povie ze je to sracka .. nech sa pozrie na seba co on vytvoril ... chlapci si dali zalezat a muselo byt s tym vela srania .. dobra praca s kamerou .. asi najlepsia 3. osoba co som videl .. jedine co mi tam troska zkazilo dojem je ten skok s bicyklom inak párada :D ( nie niesom ziaden mojovideacky odpornik na pracu s efektami a strihanie videa .. ale studujem to tak si viem predstavit kolko s tym muselo byt práce)