Nadvláda robotov sa nekoná 2

zobraziť viac ↓
winston1984 32 841 videní

Prvý deň súťaže DARPA Robotics Challenge 2015 sa nezaobišiel bez pádov súťažiacich robotov. Nikto si pády neželal, ale aj napriek tomu sa samotné pády stali najzaujímavejšou časťou súťaže.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 8.6.2015 12:44
  • Páči sa: 89% (80 hlasov)
  • Obľúbené: 35
  • Komentárov: 143
  • Dľžka: 1:13
  • Kategória: veda a technika
  • Tagy: robot, robotika, roboti, darpa, fail, pád, pády, darpa robotics challenge
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (143)
zobraziť viac ↓
  • chodul pred 8 rokmi a 7 m
    Go home robots, you are drunk!

  • nestaraj1sa pred 11 rokmi
    na*ebaný roboti

  • stryckosam pred 11 rokmi
    ten na 1:05 dokonca dostal záchvat paniky

  • udrzbarpopisov pred 11 rokmi
    vyzera to ako keby dostali bug :D posledny dokonca epilepticky zachvat :D

  • taketotunebolo pred 11 rokmi
    polovica z nich trpý asi epileptickými záchvatmi :D :D

  • s3bo pred 11 rokmi
    tolko ozratych robotov na kope som este nevidel

  • tomi4806 pred 11 rokmi
    Nieco ako ked sme boli male deti... Ale ked sa to naucia a to sa naucia, tak nam to potom ukazu :) Ale dufam ze neovladnu svet :D

  • vlkdivoky pred 11 rokmi
    Jeden omdlel pri pomyslení , že keď splní úlohu a bude hviezdou dňa. Ďalší dostal infarkt. Bol tam aj expert ktorý uvoľňoval ventil asi 2 m od ventilu :D Jeden toľko premýšľal čo spraviť , že skolaboval. Inému sa nohy roztriasli ... Ta čo vám poviem, veď ste sami videli , že je to zatiaľ len na smiech :D

  • jelmo123 pred 11 rokmi
    To čo im naliali do hdrauliky ? :D

  • winston1984 pred 11 rokmi
    bo ši savo pil... bo ši savo pil... bo ši savo piiiiiiiiiiiiilllll.....

  • kamilbuxanto pred 11 rokmi
    1:05 ako ked vystupujem v sobotu o 4tej rano z taxika :(

  • lethalmower pred 11 rokmi
    Ako vyzerá opica , už vedia :DDD

  • kajman31 pred 11 rokmi
    0:57 porazka s infarkotm naraz

  • 111memphis pred 11 rokmi
    1:07 chudak jak še mu nohy treša ked vystupuje z motora...hotovy je

  • dodi17 pred 11 rokmi
    tento v 0:43 ma nohy ako ten cigan zo secoviec :D http://www.mojevideo.sk/video/11772/mlady_rom_zo_secoviec.html

  • warlock95 pred 11 rokmi
    pripomina mi to videa z Ruska :D

  • hag pred 11 rokmi
    to prve bolo lepsie...

  • lake pred 11 rokmi
    ...títo roboti už dávno chodia medzi nami !!! vidno ich, keď sa domov vracajú po piatkovej noci :D

  • bu pred 11 rokmi
    Na, bo ci trebalo pic.

  • magicnet33 pred 11 rokmi
    Asimo Rules ;)