Prvý deň súťaže DARPA Robotics Challenge 2015 sa nezaobišiel bez pádov súťažiacich robotov. Nikto si pády neželal, ale aj napriek tomu sa samotné pády stali najzaujímavejšou časťou súťaže.

Nadvláda robotov sa zatiaľ nekoná!Autor: henrich18643 802 videní

Dva 14 kg ťažké roboty vs. jeden 27 kilovýAutor: zlobor48 659 videní

Hubo - kórejský humanoidný robotAutor: peros23 035 videní

Evolúcia robotovAutor: furikar48 804 videní

Google kúpil ôsmu robotickú firmu. LegendárnyAutor: dondiego2 465 videní

Tanec robotovAutor: tigrica14 135 videní

Krátka kompilácia humanoidných robotov, ktoríAutor: yannik4 559 videní

Japonskí robotiAutor: jolaus20 680 videní

Nadvláda robotov sa nekoná 3Autor: winston19843 576 videní

Chodiaci robotAutor: katka54 637 videní

V Číne sa organizovali bežecké pretekyAutor: godzilla5 132 videní

Tanec robotovAutor: mengaart14 104 videní

Armáda robotov vs. MaymoAutor: janulqa28 447 videní
chodul pred 8 rokmi a 7 m
Go home robots, you are drunk!
nestaraj1sa pred 11 rokmi
na*ebaný roboti
stryckosam pred 11 rokmi
ten na 1:05 dokonca dostal záchvat paniky
udrzbarpopisov pred 11 rokmi
vyzera to ako keby dostali bug :D posledny dokonca epilepticky zachvat :D
taketotunebolo pred 11 rokmi
polovica z nich trpý asi epileptickými záchvatmi :D :D
s3bo pred 11 rokmi
tolko ozratych robotov na kope som este nevidel
tomi4806 pred 11 rokmi
Nieco ako ked sme boli male deti... Ale ked sa to naucia a to sa naucia, tak nam to potom ukazu :)
Ale dufam ze neovladnu svet :D
vlkdivoky pred 11 rokmi
Jeden omdlel pri pomyslení , že keď splní úlohu a bude hviezdou dňa. Ďalší dostal infarkt. Bol tam aj expert ktorý uvoľňoval ventil asi 2 m od ventilu :D Jeden toľko premýšľal čo spraviť , že skolaboval. Inému sa nohy roztriasli ... Ta čo vám poviem, veď ste sami videli , že je to zatiaľ len na smiech :D
jelmo123 pred 11 rokmi
To čo im naliali do hdrauliky ? :D
winston1984 pred 11 rokmi
bo ši savo pil... bo ši savo pil... bo ši savo piiiiiiiiiiiiilllll.....
kamilbuxanto pred 11 rokmi
1:05 ako ked vystupujem v sobotu o 4tej rano z taxika :(
lethalmower pred 11 rokmi
Ako vyzerá opica , už vedia :DDD
kajman31 pred 11 rokmi
0:57 porazka s infarkotm naraz
111memphis pred 11 rokmi
1:07 chudak jak še mu nohy treša ked vystupuje z motora...hotovy je
dodi17 pred 11 rokmi
tento v 0:43 ma nohy ako ten cigan zo secoviec :D http://www.mojevideo.sk/video/11772/mlady_rom_zo_secoviec.html
warlock95 pred 11 rokmi
pripomina mi to videa z Ruska :D
hag pred 11 rokmi
to prve bolo lepsie...
lake pred 11 rokmi
...títo roboti už dávno chodia medzi nami !!! vidno ich, keď sa domov vracajú po piatkovej noci :D
bu pred 11 rokmi
Na, bo ci trebalo pic.
magicnet33 pred 11 rokmi
Asimo Rules ;)