Roboši si spríjemnili obedňajšiu prestávku známou hrou "Whac-A-Mole".

Dám ti kladivom po hlave, dobre?Autor: bishop88 742 videní

Obedňajšia prestávka v JakutskuAutor: schokovokokoko28 775 videní

Takmer to bol zásah po hlavičke!Autor: keporkai15 249 videní

Robotníci sa na stavenisku začali mlátiťAutor: kalatrava16 218 videní

Pracovná pauza (metlou po prilbe)Autor: 4ndr0id35 694 videní

Génius DŇA (fitlopta + kladivo)Autor: buchnad9 369 videní

Trik s tesárskym kladivomAutor: moriak59 944 videní

Prestavka v 2.DAutor: duncik114 960 videní

Chcel vylúpiť obchod, no predavač ma po rukeAutor: mieschocker19 901 videní

Keď nesplníte moje požiadavky, zabijem ju sAutor: pallo3323 836 videní

Trafil klinec po hlaveAutor: hlavotis35 421 videní

Mám fakt skvelého spoluhráča, takú mi užAutor: uhorkac8 399 videní

Dotiaľ sa chodí s džbánom po vodu, pokiaľAutor: godzilla18 468 videní
ransom pred 11 rokmi
a potom preco stavby meskaju :D :D
edituska1 pred 11 rokmi
:D super zábavu majú :D
ayettista pred 11 rokmi
Že takéto kreposti skoro nikdy nerobia ženy?
pista001 pred 11 rokmi
jaaaaaaaaaaaaaaj konecne poriadne video :D
kapo66 pred 11 rokmi
kde inde by nemala byt sranda ak nie v robote
nikoletta377 pred 11 rokmi
Čo je na tom že si buchaju po hlavach ? Mali tam dať kto kopne silnejśie medzi nohy to by bolo zábavnejśie
skradola pred 11 rokmi
:D Konečne som sa po dlhom čase pobavil na MV :D Super to je
artuartu pred 11 rokmi
Ha Ha čap čap :)
geri86 pred 11 rokmi
nepozerajte nahuleny :D :D :D
fler289 pred 11 rokmi
Wacko
rav pred 11 rokmi
Pobavilo a fajne :D
azrael pred 11 rokmi
a že starí chlapi .. :D Chlapi asi nikdy nedospejú :D
larsimore pred 11 rokmi
Chlapi sú asi platení od hodiny :)
crashhp pred 11 rokmi
Aký je rozdiel medzi kanadským a slovenským robotníkom na stavbe? Obaja si za týždeň zarobia na cestu do Prahy.
martyn98 pred 11 rokmi
mal zobrat klavdivo ako video na pravo hore :-)
frostysk pred 11 rokmi
a preto nás nikdy nenavštívia mimozemštania :D ked vidia čo tu stvárame na tejto zemi :D
quixik1 pred 11 rokmi
:D
martin125489 pred 11 rokmi
Toto sú naozaj chlapi pohodáci.